Thermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal
Thermal Panzió Igal IgalThermal Panzió Igal Igal
Thermal Panzió Igal IgalThermal Panzió Igal Igal

Thermal Panzió Igal Igal bemutatkozása

A Thermal Hotel Igal szálloda Igal központjában, az Európa hírű Igali-Gyógyfürdő közelében található. Húsz jól felszerelt, kényelmes szobával várja kedves vendégeit.

A Thermal Panzió Igal legnépszerűbb csomagjai

Thermal Panzió Igal Igal - Pihentető hétköznapok (min. 4 éj)
Pihentető hétköznapok
Thermal Panzió Igal Igal - Tavaszi zsongás (min. 2 éj)
Tavaszi zsongás
2024.06.15-ig
Thermal Panzió Igal Igal - Igali lazítás (min. 7 éj)
Igali lazítás
Thermal Panzió Igal Igal - Pünkösd (min. 2 éj)
05.17-20.
Senior csomag
Hotel Szieszta Sopron

Thermal Panzió Igal Igal vélemények

Gyenge 2022. május 26.a párjával járt itt
Az ételek megfelelőek de a választék kevés kicsi.
A szoba tisztasága hagy némi kivánni valót.
A szobai fürdő csatorna szagu.
Vacsora végeztével rendeltem koktélt ,azt a választ kaptam majd jöjjünk vissza fél óra múlva ez számomra elfogadhatatlan. A welnesz részlegben található zuhanyozó csúszik a szaunában nincs időmérő eszköz pl homokóra.
Kiváló 2022. május 19.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, az ételek különösen finomak és változatosak voltak. A személyzet kedves, előzékeny és figyelmes. Nagyon tetszett a korszerű TV szolgáltatás (sok csatornát nézhettünk, ez nem jellemző mindenütt. ) Örültünk az 1 óra meghosszabbításnak, bár nem vettük igénybe végül, de jó volt tudni, hogy ha nem készülünk el, még maradhatunk 1 órát.
Kiváló 2022. április 30.a párjával járt itt
Mát többször jártunk a panzióban . Minden a vendég kényelméről szól ! Kedvesek ,udvariasak ! Ilyen kedvező áron sok mindent kapunk , finom bor , kitűnő ételek , belépő a fürdőbe és nem utolsó sorban a helyi masszázs ! Jó ide visszajárni ! Csak ajánlani tudom családoknak , időseknek , fiataloknak , szóval mindenkinek !
2022. április 26.egyedül járt itt
Bőséges, változatos volt a reggeli és a vacsora. Személyzet barátságos, segítő kész.
Gyógyvíz medence jó volt, de rövid ideig volt használható. (9-18 óráig)
Hiányosság volt, hogy egyszer sem ürítettek szemetest.
A szoba lehetne barátságosabb. Egy fénykép barátságossá tenné a hófehér falakat.
Kicsi, szűk szoba, és fürdő.
Kiváló 2022. április 21.a párjával járt itt
A Panzió elhelyezkedése, a kilátás a szobából számunkra megfelelő volt. A somogyi lankákat nagyon élveztük. Igal egy szép, tiszta, nagyon szerethető város. Lakói kedvesek, barátságosak, vendégszeretők! A szállás nyújtotta ellátás a kiváló kategóriába tartozik. A környék csendes, a termálfürdő igényes, nagyon ellazító.
Átlagos 2022. április 3.egyedül járt itt
A Panzió 2 percre van a fürdőtől. A személyzet nagyon kedves. A szakács csillagos 5 öst érdemel. Ezek a pozitívumok. . . . . A welnes részleg sajnos igen gyenge. Viszont értékes a benne lévő gyógyvíz. Míg ott fürödtem,arra gondóltam:-Milyen kellemes környezetté lehetne tenni ezt a kis részleget. néhány zöld oda illő növénnyel.
Kiváló 2022. április 2.a párjával járt itt
Összefoglalva: várakozáson felüli volt ez a majd egy hét! Egyszerű és nagyszerű! Rend, tisztaság, kedves személyzet! Biztos, hogy újrázunk néhányszor! Ami hiányzott:
Wellnessben nincs fogas (törölközőnek, fürdőköpenynek)
Szobában legalább egy kényelmes szék v kis fotel elkelne, mivel az átlag életkor pl a "mi időnkben" 60 körüli volt!
Kiváló 2022. április 1.a párjával járt itt
Rendkívül barátságos kedves személyzet, változatos, félpanzió, esténkét 10 fajta hús étel, két leves. Egész napos ingyenes belépő az Igal Gyógyfürdőbe, de helyben gyógyvízzel feltöltött medence, szauna, sport gépek. egy éven belül háromszor voltunk, de ismét visszatérünk.
2022. március 26.a párjával járt itt
Nagyon kedvesek az alkalmazottak, minden tekintetben, a szobát nagyobbnak gondoltuk, hiányzott egy táska tartó, és ketten voltunk de egy szék volt a szobában. Fárasztó a sok lépcső. De ennek ellenére nagyon jól éreztük magunkat. Ha lesz lehetős
ég ismét elmegyünk. Az ételek a kiszolgálás kiváló volt. A velnesz rész is jó volt. Én már ajánlottam másoknak is.
Kiváló 2022. március 20.a párjával járt itt
5 éjszaka a 9-es szobában a értékelésünk csakis ötös. Első, de nem az utolsó alkalom, hogy Igalra mentünk.Teljesen kipihentük magunkat, feltöltődtünk energiával a szálloda Wellnesz részlege segítségével is. Használtuk a szaunákat, egy javaslatot tennék abba a helyiségbe egy óra jó lenne . Köszönünk mindent
Thermal Panzió Igal Igal a térképen
7275 IgalRákóczi tér 25/A
2000
• szauna • masszázs • termálvíz, illetve gyógyászati létesítmény • infraszauna • finnszauna • gyógymedence
• Ingyenes WI-FI a szobákban
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: 300 Forint / éj (Foglalás nem szükséges)
• étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár