Falusi Étterem Igar

Thermal Panzió Igal

Falusi Étterem Igar vélemények

1947
Kiváló 2023. január 29.a párjával járt itt
Dégen néztük meg a kastélyt és a parkot, mely több órás program volt, így sikerült megéheznünk. Tulajdonképpen ez volt a legközelebb. Kívülről a vendégváró figuránál parkoltam le. Bementünk és csak néztük a bőséges választékot. Kis levest kértem, de itt az annyi, mint máshol az egész adag.
Falusi Étterem Igar - EgyébFalusi Étterem Igar - EgyébFalusi Étterem Igar - EgyébFalusi Étterem Igar - EgyébFalusi Étterem Igar - EgyébFalusi Étterem Igar - EgyébFalusi Étterem Igar - EgyébFalusi Étterem Igar - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2021. szeptember 14.barátokkal járt itt
Nagyon elégedettek voltunk. Nagy belsőtér és még nagyobb terasz, Tálcás "mezei" kiszolgálás, kirakva melegítőkben az ételek, leves bociban, a pult mögött a fiatalember azt pakolta amire rámutattam. Épp érkezésünkkor hozták feltölteni a frissen sültes tálakat, minden forró, friss, ropogós.
Falusi Étterem Igar - Egyéb
Kiváló 2021. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
Balatonlellei nyaralásunk utolsó ebédje ebbe az Igari étterembe esett meg. Még nem jártunk itt,ezért úgy gondoltuk megállun és ebédelünk egyet. Nem is bántuk meg. Inkább gyorétteremnek nevezném,mert már kész ételek közül lehet választani. Elég nagy a választék. Én babgulyást választottam.
Kiváló 2019. június 25.gyerekekkel járt itt
Egy M7-es dugónak köszönhetően vitt erre a GPS és itt lettünk figyelmesek erre az út mentén elhelyezkedő étteremre, mert éhes volt a csapat. A berendezés teljesen antikolt igazi falusi hangulatot ad, de minden más első osztályú, a kiszolgálás kedves, az étkek nagyon finomak és kiadósak.
Kiváló 2019. február 3.a párjával járt itt
Páromat nem viszem rossz helyre - az nálam alapszabály. Egy korábbi monogám tesztet követően most ketten tértünk be. Gyakorlatilag nincs is sok lehetőség a 64-es úton kultúráltan étkezni, cukrászdázni. Na, ők ezt nagyon jól csinálják. A leves szabad merítéses, a második fogás pedig felszolgálós megoldású.
Falusi Étterem Igar - BelsőFalusi Étterem Igar - Étel/italFalusi Étterem Igar - Étel/italFalusi Étterem Igar - Étel/italFalusi Étterem Igar - Étel/italFalusi Étterem Igar - Étel/italFalusi Étterem Igar - Étel/italFalusi Étterem Igar - Étel/italFalusi Étterem Igar - Étel/italFalusi Étterem Igar - BelsőFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - Külső képFalusi Étterem Igar - BelsőFalusi Étterem Igar - BelsőFalusi Étterem Igar - BelsőFalusi Étterem Igar - Külső kép
Kiváló 2018. július 24.családjával járt itt
Tök szuper kis útmenti fogadó, sok a vendég, folyamatosan pörög, 2 féle leves, kb 20 féle második, minden friss. Gyors és kedves kiszolgálás.
"a pincérek lábát nem látni" DollyRoll
szóval futnak rendesen, de ez a jó.
(amúgy igenis látni, nagyon csinosak a hölgyek)
Gulyásleves csuda finom volt.
Mellette szintén szuper és finom cukrászda.
Ilyen helyekből kéne még sok az országba!
Kiváló 2017. július 19.családjával járt itt
Már többször ettünk itt. Ez egy kiváló kamionos vendéglő. Félig önkiszolgáló, félig pincéres. Finom házias ízek, olcsó árak. Szabad meréses napi leves, rendelhető második. A gyors ételük is (lángos, hamburger) kiváló. Mindenkinek csak ajánlani tudom! Az udvarban van egy egészen jó cukrászda is.
Kiváló 2016. szeptember 16.egyedül járt itt
Többször megálltunk már a Falusi étteremben Igaron. Szakácsfigura és futófényes kijelző hívja fel figyelmünket a hely aktuális ajánlataira. Már a parkoló tele van kamionokkal, teherautókkal. Magad merheted a babguláyst, vagy a másik levest, a többit pedig megrendeled. Nem olyan sok az ételféleség, de azokat ízletesen főzik.