Bagolyvár Étterem Inárcs

3,8
a 4 inárcsi étterem közül
étterem, bár, szálláshely étterme, vendéglő
Bagolyvár Étterem Inárcs

Hotel Aquarell Cegléd

Bagolyvár Étterem Inárcs vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2023. november 16.családjával járt itt
Az étterem számomra nagyon hangulatos volt. A vacsora, amit kaptunk, nagyon bőséges volt. Rengeteg. Felét másnap ettük meg ebédre. Nekem kicsit sósabb volt, bár én nem vagyok ilyen téren jó mérce, iszonyú sótlanul eszek. A pincér srác nagyon kedves és aranyos volt, minden fogásnál érdeklődött, ízlik e minden, ital szempontjából nem tolakodott.
Bagolyvár Étterem Inárcs - Étel/italBagolyvár Étterem Inárcs - Étel/italBagolyvár Étterem Inárcs - Étel/ital
Gyenge 2023. április 20.barátokkal járt itt
Szörnyű kiszolgálás! 1 órát vártunk a vacsorára,mikor megkérdeztük hogy mennyi idő még kb: A válasza csak annyi volt,hogy "majd mindjárt ránézek de ez ilyen sajnos. "
4 asztal volt,abból 2 asztal utánunk érkezett,előbb megkapták a vacsorát. Nem mondták hogy kicsit várni kell rá,üres volt a poharunk meg sem kérdezték kérnek-e esetleg még egy italt.
Kiváló 2022. október 11.a párjával járt itt
Nagyon szívesen ajánlom mindenkinek kellemes hely, nagyon jó volt az ebéd, igazán jól éreztük magunkat, gyermekesh családnak megfelelő, hiszen gyerek sarok is van
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 23 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Átlagos 2019. július 1.családjával járt itt
Az étteremben a külső részen ebédeltünk, kicsit retro érzéssel, mind a teríték (kifőzde szint) és az evőeszközöket illetően (régi, kopott). Kiszolgálással nem volt gond, a belső étteremrész régimódi, meleg, nem klimatizált. A tisztaság nem volt probléma. Az ételek választhatósága minimális, egyszerű, átlagos.
2018. június 6.egyedül járt itt
Rekkenő hőségben érkeztem. Nem is voltam éhes, csak olyan "kell valamit ennem, mert soká érek haza" érzéssel. Az elém siető pincér kérdezte, a teraszon akarok-e leülni, vagy inkább bent. Ahol hűvösebb van, sóhajtottam. Mosolyogva intett, hogy kövessem. Elmentünk a terasz mellett, keresztül egy szépen terített, nagy termen, majd befordultunk egy kisebbe.
Bagolyvár Étterem Inárcs - Étel/italBagolyvár Étterem Inárcs - BelsőBagolyvár Étterem Inárcs - Étlap/itallapBagolyvár Étterem Inárcs - BelsőBagolyvár Étterem Inárcs - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2018. február 24.a párjával járt itt
Spontán ugrottam be ide terasz van nyáron teljesen atlagos nyugis hely kedves kiszolgalas finom etelek. barkinek ajánlom aki atutazoban ugynokent jonn v ertekesitokent . van szallodajuk is tehat rendezveny helyszin is lehet ceges bulik csapatepitok stb.
Sajnos a menu hamar elfogy 2re már nem tudtam igenybe venni igy sajnos csak a dragább foetelekbol valaszthatok.
Kiváló 2017. augusztus 14., kollégákkal járt itt
Csapatépítő tréning keretében fogyasztottuk itt az ebédünket. Az egész csapat elégedett volt az általa választott étellel, pedig szinte ahányan voltunk, annyi félét választottunk. Ízletes, szépen tálalt, és bőséges ebédet kaptunk, és a kiszolgálásra sem volt semmi panaszunk.
2016. szeptember 22.a párjával járt itt
Ahhoz képest, hogy csak enni tértünk be, roppant kellemes volt az ottlétünk. Igaz, hogy az étterem kerti része egy igen forgalmas út mellett található, ennek ellenére a kis patak, a tavirózsák, az aranyhalak és a rengeteg termő citromfa oltári hangulatot alapoz. A kiszolgálás gyors, az ételre nem kell többet várni az átlagnál.
Gyenge 2014. június 23.családjával járt itt
Kizárólag az étterem részről nyilatkozom. A csodálatos milliőben megy a lehúzás magyar módra. Nagy csalódás volt. Kb. 45 percet vártunk, mire kihozták az italainkat és közel ugyanennyit mire hozták a számlát.
2014. március 31.a párjával járt itt
Március végén négy nap ,három éjszakát töltöttünk a Bagolyvárban Párommal és barátainkkal,dupla születésnapot ünnepeltünk! A szoba szép,tiszta volt. Maga az egész hely szép! A kert,a növények nagyon feldobják a látványt,látszik hogy sokat foglalkoznak velük. A tó,a híddal romantikus. Az étterem elegáns!
Bagolyvár Étterem Inárcs a térképen
2365 InárcsHonvéd u. 73.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csocsó • csoportokat szívesen fogad • DJ • élő zene • étel elvitelre • fix áras • kisállat bevihető • koktélok • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • szabadtéri • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo