Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs ★★★★

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel InárcsBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs
Bodrogi Kúria Wellness Hotel InárcsBodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs bemutatkozása

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs határában, Budapesttől 34 kilométerre helyezkedik el, 42 kétágyas szobával és két lakosztállyal rendelkezik, konferenciatermekkel és kibővült wellness szolgáltatásokkal várja a kikapcsolódni és pihenni vágyó vendégeit.

A Bodrogi Kúria Wellness Hotel legnépszerűbb csomagjai

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs - Pünkösd (min. 2 éj)
Hunguest Hotel Pelion Tapolca - 2 éjszakás ajánlat félpanzióval
2026.03.01-ig
Hotel Piroska Bük, Bükfürdő

Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs vélemények

Kiváló 2024. március 4.a párjával járt itt
A wellness részen arra kellene figyelni, ha sok gyerek van, és elmennek pihenni családostul, ne hagyják ott az úszó gumit, búvár szemüveget, mert ezzel foglalják a nyugágyakat, effektíve másnak nem jut ágy. Mi is így jártunk. A finn szauna( kinti), csak 60 fokos volt. Személyzet nagyon segítőkész volt, szoba tiszta, kényelmes!
Gyenge 2024. január 22.a párjával járt itt
A szobaszéfünk nem működött, kb. 1 órát vártunk a megoldásra ( volt elemcsere), de végül nem tudtuk az értékeinket bezárni. A wellnes vize kifejezetten hűvös a medencés üldögéléshez ( úszni nem lehet, helyhiány miatt) és kicsi a kapacitása a "sok vendéghez".
2023. október 24.csoporttal járt itt
Mi, apartmant foglaltunk, a szállás tágas, kényelmes, jól felszerelt volt. Takarítás hiányos volt, mivel az egész apartman telis - tele volt poloskával. A csillárban a függönyökön, ablakpárkányon, foteleken élő és döglött poloska mennyisége megszámlálhatatlan volt.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel válasza
Tisztelt Vendégünk!

Köszönjük szépen visszajelzését!
Nagyon sajnáljuk, hogy az őszi invázióban jártak nálunk. Sajnos, a takarító kolléganők munkájának ellenére van mikor több poloska jut be, mint az elfogadható lenne.
2023. október 26., Soós Réka Orsolya, Bodrogi Kúria Wellness Hotel
2023. október 24.gyerekekkel járt itt
Nagyon korrekt hely! Olyan kúriás elhelyezkedéssel! Pihenésre tökéletes! A szoba nem túl nagy, de elegendő, jól felszerelt!
A pozitívum: kiváló félpanziós ellátás, szerintem nagyon finoman főznek és a csomagajánlatuk rendkívül korrekt!
A negatívum: a plusz szolgáltatások drágák és tv csatornák minimális lehetősége!
Bodrogi Kúria Wellness Hotel válasza
Kedves Vendégünk!
Köszönjük szépen az értékelését! Örülünk, hogy vendégül láthattuk szállodánkban!
Bízom benne, hogy legközelebb is lesz rá lehetőségünk olyan évszakban, mikor az ingyenes plusz szolgáltatásainkat (teniszpálya, horgászat, biciklizés, etc. . ) is ki tudják használni!
2023. október 26., Soós Réka Orsolya, Bodrogi Kúria Wellness Hotel
Szörnyű 2023. augusztus 19.a párjával járt itt
Már a recepciós kolléga fogadtatásakor elment a kedvünk, semmilyen információkkal nem szolgált az embert észre sem akarta venni, távozáskor ugyanez, vacsora es a reggeli ízetlen, a szálloda gyönyörű helyen egy kis erdő közepén helyezkedik el az M5 os autópálya mellett
A wellnes részleg kicsi a szálloda méretéhez képest, a szobában a minibar felszámolásra kell, ez felháborító több wellness részlegen is voltunk mindenhol a szoba tartozéka volt, felszámolásra csak akkor került sor, ha külön rendeltél pluszba valami italt ami mar elfogyott a minibarbol
7 óra felé elment az áram az egész szállodából, korom sötétbe voltunk este 10 ig, ami persze nem az ő hibájuk, de kompenzálni 10% levonassal tudták a fizetendő összegből, ami felháborító, azzal védekeztek hogy nem az ő hibájuk ami érthető, de kompenzálni nem 10% kal kellett volna en szerintem
4 * os a hotel, de közelében sincs semmilyen értelemben! ! !
Kiváló 2023. június 15.barátokkal járt itt
Barátnőmmel voltunk 2 éjszakát. A személyzet maximálisan a kedvünket kereste. A Wellnes részleg minden igényt kielégítő volt. Nagyon szép a park. Jó volt sétálni wellnes után, és este nagyon hangulatos volt a kivilágított sétány. A konyhai kínálat , választékos, és nagyon finom.
Kiváló 2023. május 25.a párjával járt itt
Csodálatos háromnap két éjszakát töltöttünk a párommal lenyűgözött a csodálatos birtok szépsége az odaadó gondos személyzet, a pazar ételek, a kiszolgálás, kedvesség, a szállás maga a kényelem, tisztaság, a medencék használata, ami nagyon jól esett. Nagyon köszönünk mindent. Máskór is jövünk. Tisztelettel: Ratalits Gábor
Kiváló 2023. március 20.a párjával járt itt
A szálloda környezete nagyon szép volt. Messze volt mindentől, így teljesen nyugodt körülmények között lehetett pihenni. A wellness részleg tökéletesen megfelelt az igényeinknek. A szoba nagyon kényelmes és szép , a tisztaság kifogástalan volt. Amit kiemelnék az a szállodában dolgozók kedvessége és az ételek mennyisége és minősége.
Kiváló 2023. február 16.a párjával járt itt
A szállodába belépve a recepciós úr nagyon kedvesen fogadott minket, a hely azonnal elkápráztatott. A szobák fantasztikusak, talán az lenne a kivetni valóm, hogy az ágy két egy személyes matracból állt, így elég nehézkes volt a párommal összebújni este. De a wellness részleg is igényes, tiszta volt.
2023. január 8.barátokkal járt itt
Először jártunk itt. A mások által írt sok pozitív vélemény alapján választottuk a Bodrogi Kúriát. Nekünk annyira nem jött be, de összességében nem volt rossz. Baráti társasággal voltunk négyen. Az autópálya lehajtó után egy alsóbb rendű úton jutottunk el a kapuig. Egy gomb megnyomásával jeleztük érkezésünket, majd hamarosan kitárult előttünk a kovácsoltvas kapu.
Bodrogi Kúria Wellness Hotel Inárcs a térképen
2365 InárcsBodrogi major 1.
• szabadtéri úszómedence • szauna • Fitnessz center • masszázs • pezsgőfürdő • élménymedence • infraszauna • finnszauna • merülőmedence
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Szabadtéri parkoló, nem őrzött: ingyenes (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Kis testű kutya, 10 kg-ig: 5000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • cukormentes étkezési lehetőség • étterem • bár