Isaszeg

Isaszeg
IsaszegIsaszeg
IsaszegIsaszeg

Isaszeg bemutatása

Budapest belvárosától 30 kilométerre keletre fekszik a Gödöllői-dombságban. Isaszeg határában folyik a Rákos-patak.
Nevezetességei: Szent Márton Római Katolikus templom, Honvéd emlékmű, Honvéd-sírok, arborétum, Falumúzeum, horgásztavak, Csörsz-árok, kőkereszt, Ave Maria Kápolna, Kálvária.

Evés, ivás Isaszegen (4)

Káposztás Vendéglő Isaszeg

étterem, szálláshely étterme, vendéglő - lássam a térképen
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan étterem, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki az étteremajánló űrlapunkat!

Isaszeg és környéke legfrissebb értékelései

2024.03.26barátokkal
Születésnapi vacsorára voltunk hivatlosak a vendéglőbe. 3 féle leves (gulyás, brokkoli, gyümölcs) és sok féle fő étel volt svédasztalos rendszerben. A főételek házia jellegűek, nagyon finomak voltak. Volt pl. töltött káoszta, hortobágyi palacsinta, rántott zöldségek, rántott csirke-, hús,...
2022.06.03egyedül
Mondjuk azt, hogy az ittjartam információi alapján jártam el, mert valóban megnéztem előzőleg a három lehetséges éttermet a lapon, de nem volt igazán hogyan eldönteni, hát úgy döntődött el, hogy egyből belebotlottam az egyikbe, nem messze a helység határát jelző táblától. Senki nem látszott...
2024.04.16csoporttal
A Duna partján található étterem kiváló pihenőhely. Ráadásul finom ételek, remek kávék és barátságos kiszolgálás. A benti rész is tágas, de a terasz és a part menti asztaloknál a panoráma fenséges

Isaszegi szállások (2)

Csata Vendéglő & Panzió Isaszeg

Panzió minősítés alatt, Vendégház - lássam a térképen
• étterem / kávézó
Nem találtad meg a helyet, amit keresel?
Van olyan szállás, amit értékelni szeretnél, de nem találod az oldalon?
Töltsd ki a szállásajánló űrlapunkat!

Isaszeg és környéke kedvelt szállásai

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Pünkösd
05.24-12.22.

Isaszegi látnivalók (4)

Legfrissebb bejegyzések

Népszerű szálláshelyek Isaszeg és környékén

Hotel Stáció Wellness & Konferencia VecsésHotel Stáció Wellness & Konferencia, VecsésCsomagok már 22.475 Ft/fő/éj ártól
71 értékelés
Hotel Visegrád VisegrádHotel Visegrád, VisegrádCsomagok már 24.840 Ft/fő/éj ártól
136 értékelés
Nyerges Hotel Termál MonorNyerges Hotel Termál, MonorCsomagok már 16.500 Ft/fő/éj ártól
60 értékelés
Ezüstfenyő Üdülő VisegrádEzüstfenyő Üdülő, VisegrádCsomagok már 14.950 Ft/fő/éj ártól
32 értékelés