Nádas Étterem Jakabszállás

Granada Hotel Kecskemét
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Nádas Étterem Jakabszállás vélemények

2023. november 20.családjával járt itt
Egy ebédre mentünk a Nádas Étterembe a családdal Kiskőrősről- Jó megközelíthető helyen van. Jók az ételek, jó az ár érték arány és nagy adagok. A féladag bőven elég volt. Kultúrált étterem. Ami nem volt annyira jó, hogy nincs kiszolgáló szemlélyzet. Sorba kell állni és az ételet kiválasztva, menni az asztalhoz.
Nádas Étterem Jakabszállás - EgyébNádas Étterem Jakabszállás - EgyébNádas Étterem Jakabszállás - Egyéb
2023. május 16.családjával járt itt
Tavalyelőtt nyáron egy kedves lakitelki jóbarátom javaslatára beültünk a Nádas csárdába, akkor meg is írtam az élményemet erre a fórumra. A minap a szintén jakabszállási Stefániában elköltött ebéd után gondoltam, betérek ismét, hogy megkóstoljam a pacalt is. Jól voltam már lakva, így csomagolva kértem az ételt.
Nádas Étterem Jakabszállás - BelsőNádas Étterem Jakabszállás - BelsőNádas Étterem Jakabszállás - BelsőNádas Étterem Jakabszállás - BelsőNádas Étterem Jakabszállás - Külső képNádas Étterem Jakabszállás - Étel/italNádas Étterem Jakabszállás - Étel/italNádas Étterem Jakabszállás - Étel/italNádas Étterem Jakabszállás - Belső
Kiváló 2022. június 13.gyerekekkel járt itt
Nagyon szép és hangulatos étterem! Az ételek amit ott ettem már nagyon finomak és bőséges adagokat adnak! A kiszolgálás kifogástalan gyorsak és kedvesek!
2021. június 21.barátokkal járt itt
A Nádas vendéglő mellett több ízben is elautóztam, amikor az M5 irányából közelítettem meg Soltvadkertet, ahol ugyebár több pincénél is igen jó ár/érték arányában lehet bort vásárolni. Ezúttal egy közelben lakó barátom csábított el ide. Érdemes keveréke ez a hely csárdának és a menzának.
Gyenge 2020. január 13.a párjával járt itt
Már nagyjából háromszor próbálkoztam a helyet kipróbálni. . . először semmi nem volt amit szetettem volna. . sőt a kiszolgáló hölgy kimondottan ellenszenves volt. . Második alkalommal gondoltam megállok kávézni. . este 8 óra volt. . a fent említett hölgy volt ismét a kiszolgáló. . közölte nincs kávé. . kicsit furcsáltam.
Kiváló 2019. augusztus 13.a párjával járt itt
Az út mellett feltunt egy csupa-virág étterem, épp délido volt, betértunk. Az asztaloknál ultek már mások, mi is helyet foglaltunk, furcsa volt, hogy pincér sehol, senki sem szól hozzánk, pedig egy pult mogott látják, hogy vendég jott. Rovid várakozás után megkérdeztuk, hogy jutunk ebédhez, akkor kiderult, ez itt onkiszolgáló, de sehol sincs feltuntetve.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. július 9.családjával járt itt
Amint beértünk kellemes hangulat fogadott minket. Gyorsan kaptunk asztalt is a teli terasz ellenére. Rugalmas, kedves, hozzáértő személyzet szolgált ki, viszonylag gyorsan megkaptuk a finom bőséges és gusztusosan tálalt ételeket. Az ár-érték arány jó. Mindenki elégedetten és jóllakottan távozott az asztaltól. Visszatérünk ide. :-)
Nádas Étterem Jakabszállás - Étel/italNádas Étterem Jakabszállás - Étel/italNádas Étterem Jakabszállás - Étel/italNádas Étterem Jakabszállás - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. március 15.családjával járt itt
Jó helyen, a főút mellett van. Igen népszerű ami nem is csoda. Ár-érték aránya szuper. Egyszerű, önkiszolgáló jellegű, nem jnnek ki az asztaloz, de nagyon jól főznek. Igazi házias, magyaros izek. Rugalmas, gyors kiszolgálás. Az étel megrendelésre is elvihető. A pacal nagyon tuti, de minde más is nagyon izletes. Nem véletlenül vannak ott mindig sokan. Reggeliző is van.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. október 26.barátokkal járt itt
Mindent elmond az, hogy már nem egyszer volt rá példa, hogy azért módosítottuk az útvonalunkat, hogy ebben az étteremben ehessünk. Így volt legutóbb is. Az ételek háziasak, jók, nagyok az adagok, laktatóak, el is lehet vinni, edényt is adnak. A legjobb a pacal! ! Igen nagy a forgalom, úgyhogy délben nem ajánlom.
2016. április 11.családjával járt itt
Híres a paclaról, de a többi étele is finom. Eddig leginkább elhoztuk onnan a pacalt,de legutóbb ott ettünk. Jól megközelíthető. Mivel pincér nincs, így az étel elkészülésekor szólnak, és oda kell menni érte. Az étterem hangulata remek, leginkább egy vadászéteremre hasonlít.
Az árak kedvezőek. Az ételek minősége pedig jó. családdal is érdemes menni.