3,6

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Arizona Steak House Jászberény vélemények

Átlagos 2021. május 3.családjával járt itt
Már sajnálom, hogy hallgattam a családtagjaimra és nem álltunk tovább, miután megkaptuk az étlapot. Nagyon drága ételekből állt a felhozatal, így utólag határozottan irreálís áron. Azt gondoltuk ilyen áron, valami nagyon extrát kapunk. De nem. A választék nagyon kevés. Az adagok gyerekadagok.
2019. április 11.egyedül járt itt
Az étel rendben volt, a leves finom, a szűz puha, bár a rizottó széle meglehetősen száraz volt. A kiszolgálás gyors, udvarias. Egyedül az a zavaró, hogy végig kellett hallgatom az összes, a pultnál zajló magánbeszélgetést, bár igaz én ültem túl közel. De összességében rendben volt!
Gyenge 2018. szeptember 26.a párjával járt itt
Aug. 20-án estefelé ültünk be az étteremhez tartozó teraszra. Kellemes, szép idő volt, a városban nyüzsögtek az emberek, folyt a 20-i műsor a színpadon. Tehát a hangulat megvolt. De sajnos a rendelt ételek hamar elvették a jó hangulatunkat. A férjem bélszínt rendelt erdei gombamártással.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Kifejezetten a steak miatt mentünk be. Az igazsághoz tatozik, hogy hogy nem ettünk még, így roppant kíváncsiak voltunk egy éttermi steak-re. Mivel nincs összehasonítási alapunk, mi egyértelműen pozitív véleménnyel voltunk az ételt illetően. A hús puha volt, úgy átsütve, ahogy kértük, az ízek, a tálalás teljesen rendben volt.
Arizona Steak House Jászberény - Étel/italArizona Steak House Jászberény - Étel/italArizona Steak House Jászberény - EgyébArizona Steak House Jászberény - Belső
2017. augusztus 8.családjával járt itt
Steak house, de steaket nem érdemes rendelni ! Viszont a hamburger, a lazac, a saláták, a levesek mind kiválóak! A kiszolgálás parádés, kedves fiatal srácok, tisztelettudóak, mosolygósak, aranyosak. Szakmai tudásuk persze nem egy Michelin csillagos étteremhez valóak, de arra jók, hogy egy ilyen kis bisztró jellegű kajáldában mosolyogva kihordják az ételeket.
Átlagos 2016. augusztus 2.a párjával járt itt
Nem először jártunk a jászberény Steak House-ban, ami nevéhez képest legkevésbé steak house. Aki már járt igazi steak house-ban, az tudja miről beszélek. Többet vártam, sokkal többet. Utoljára kb. egy éve jártunk itt, az ételválaszték még mindig ugyanaz sok-sok éve, ami igazán unalmas. Semmi különös, átlagkaják, átlagízek, átlag adagok.
2016. június 3.gyerekekkel járt itt
A szívek magukért beszélnek.
A foci eb közeledtével kifejezetten ajánlom az Arizonát. A társaság, a hangulat magáért beszél, az ételek-italok elfogyasztása kifejezett élmény.