Szikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény

3,4
a 17 jászberényi étterem közül
étterem, kávézó - kávéház, vendéglő
Szikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény
Szikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház JászberénySzikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény

Eleven Business & Sport Hotel Jászárokszállás - Édeskettesben
2025.01.05-ig
Kastélyhotel Sasvár Parádsasvár

Szikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény vélemények

2018. július 5.egyedül járt itt
A hónap festményének bemutatása után kóstoltam meg az ehhez ajánlott vacsorát. Nagyon finom volt a göngyölt csirkemell, a rizsköret a sült répával és zöldbabbal. A desszert pedig egy csodafinom krém volt. Másnap egy menüt ebédeltem : májgombóc levest, amiben igazi májgombócok voltam és nagyon jóízű volt.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
2017. augusztus 13.a párjával járt itt
Terveztünk itt egy ebédet, kicsit tartottam a galéria jellege miatt, hátha flancos lesz a kínálat. De nem, nagyon is egyszerű volt, talán épp ezért nem is volt könnyű a választás. Ennek ellenére egész jól eltaláltuk, az ételek nem voltak rosszak. De olyan "hejdejótettem" érzése se támadt az embernek tőle.
Szikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény - Étel/italSzikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény - Étel/italSzikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény - Étel/italSzikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény - Étel/italSzikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény - Étel/italSzikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény - Étel/italSzikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény - BelsőSzikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény - BelsőSzikra Galéria Étterem, Kávézó & Rendezvényház Jászberény - Belső
Szörnyű 2017. augusztus 8.családjával járt itt
Rokonoknál jártunk Jászberényben, akik elvittek az étterembe bennünket. Ők sem jártak még ott, de gondolták, kipróbálják velünk. Kár volt. Gyalázatosan gyenge minőségű ételeket kaptunk, a kiszolgálás pedig színvonalon aluli volt. Nem értem, miért kell amatőr, tanuló szintű kiszolgálót alkalmazni egy ilyen "flancosnak tűnő" étteremben.
Kiváló 2017. április 1.barátokkal járt itt
A Szikrát megnyitásakor sűrűn látogattuk, imádtunk oda járni, a szülinapi partymat is ott tartottuk 3 éve, mert gyönyörű a hely, akkoriban kedves és gyors volt a kiszolgálás, isteni finom ételeket készítettek. Aztán sajnos elment a szakács és az étterem színvonala zuhanó repülést vett.
Gyenge 2016. február 8.a párjával járt itt
Harmadjára vacsoráztunk a férjemmel ebben az étteremben az elmúlt fél év alatt (nem ismerünk sajnos más éttermet Jászberényben, mivel átutazóban szoktunk itt járni). Szépen felújított épület, de a flancos külső rút belsőt takar. Az étel választék unalmas, az ételek minősége átlagos, inkább mondanám ízetlennek. Pld.