Viktórió Pizzéria és Étterem Jászberény

Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Viktórió Pizzéria és Étterem Jászberény vélemények

Szörnyű 2016. december 31.barátokkal járt itt
Ír kávét rendeltem, ami az itallapon 700. -Ft-ba került. Ez szerintem whiskey és kávé megfelelő arányú keveréke. A számlán külön szerepelt 300. -Ft a kávéra és külön 700. -Ft a Baileysre (? ). Reklamációmra annyi volt a válasz a pincérhölgytől, hogy neki a gépen így szerepel. Se elnézést, se pénz. . . . nem a 300. -Ft a gond, hanem ha hülyének nézik az embert. . . .
2014. szeptember 11.családjával járt itt
Nagyon sokat valtozott a hely. Az etelek finomak a pizza tokeletes es most mar a kiszolgalas is.Szerencsere lecsereltek a pincereket regen ezzel sok baj volt.En egy ideje nem voltam de most nagyon meg vagyok elegedve.Csak ajanlani tudom.Mi negyen voktunk kajalni.Az etelre kellett varni egy kicst de megerte.
Gyenge 2014. június 11. járt itt
2014. június 10-én voltunk legutóbb. Sajnos a régi, ízletes, figyelmes, színvonalas étterem-pizzéria a múlté. Ahhoz képest, hogy olaszosnak szeretnének látszani, minimális a tészta választék. A kért ásványvizet nem az asztalnál bontották fel, a pizza sótlan volt, a pincér is. Semmi jó étvágyat, egészségükre, csak a minimális köszönés.