Tengerszem Étterem Jósvafő

Kedvezményes ajánlat fürdőbelépővel
Hotel Eger Park

Tengerszem Étterem Jósvafő vélemények

Szörnyű 2022. január 29.a párjával járt itt
A minap 13070 ft-ot fizettem két adag átlagos vad ragulevesért. És egy adag összeszáradt, agyon melegített kacsacombért.
Valamint egy adag szintén száraz, bakancstalpra hasonlító egyáltalán nem friss bőrös sertéshúsért.
Mindkét ételt burgonyapürével tálalták. Igaz, hogy ittunk még 2 db kólát is az ételekhez.
Hatalmas csalódtunk.
Többé biztos nem megyünk ebbe az étterembe.
Kiváló 2019. október 25.a párjával járt itt
Úti célunk Jósvafőn a Tengerszem volt. Mire oda értünk kellő képen meg is éheztünk. Adott volt a környezetben levő Tengerszem étterem. Kellemes időben a teraszon foglaltunk helyet. Nem voltak sokan, a felszolgáló fiatalember hamar ott termett. Nagyon udvariasan tette elénk az étlapot, nincs nagy választék, de éhesen nem lehet távozni.
Tengerszem Étterem Jósvafő - Külső képTengerszem Étterem Jósvafő - BelsőTengerszem Étterem Jósvafő - Étel/ital
Kiváló 2018. március 14.a párjával járt itt
Mi csak az étterembe tértünk be, de igen kedves vendéglátásban volt részünk.
A felszolgáló hölgy kedves, udvarias és segítőkész volt, az étel ízletes, finom és igen bőséges, az árak pedig kfejzetten olcsók. A mellékhelység ragyogott a tisztaságtól.
Legközelebb szeretnénk a szállásukat is kipróbálni.
2017. december 10.a párjával járt itt
Nincs sok választása annak, aki egy kiadós barlangtúra vagy kirándulás után szeretne jóllakni. A Tengerszem Étterem szinte a barlang bejáratánál, pazar kilátással kínálja magát. Még este sem lehet eltévedni, hangulatos kivilágítás hívogatja az arra járót. A kétszintes, és kinti terasszal ellátott étterem a 60as éveket idézi.
Tengerszem Étterem Jósvafő - Külső képTengerszem Étterem Jósvafő - BelsőTengerszem Étterem Jósvafő - BelsőTengerszem Étterem Jósvafő - BelsőTengerszem Étterem Jósvafő - BelsőTengerszem Étterem Jósvafő - BelsőTengerszem Étterem Jósvafő - Belső
Kiváló 2017. szeptember 30.a párjával járt itt
A szállóban töltött napok alatt, a kirándulásoktól megéhezve tértünk be az étterembe. Nagyon jó szakácsuk van, nagyon ízletesen készítette el az ennivalókat, a felszolgálok pedig nagyon kedvesek voltak. Az étterem berendezése is nagyon kellemes. Egyetlen hátránya, hogy nem teljesen üvegezett az oldalfal, igy nem lehet a tájban gyönyörködni étkezés, kávézás közben.
Tengerszem Étterem Jósvafő - Étel/italTengerszem Étterem Jósvafő - Étel/italTengerszem Étterem Jósvafő - Étel/ital
2017. szeptember 24.a párjával járt itt
Egy hétköznap délután szó szerint bőrig ázva estünk be az étterembe. A pincér rögtön ott termett és vette fel a rendelést. Ahhoz képest, hogy levest és két bőséges tartalmú tálat rendeltünk, varázslatos gyorsasággal készültek el a finom és friss fogások.
2017. április 10.a párjával járt itt
Az Aggteleki Nemzeti Parkban töltött néhány napra beterveztük a Baradla Barlang látogatást. A bejáratától néhány lépésre találtuk a Tengerszem Éttermet, így adott volt, hogy ebéd náluk. Tisztaság, és figyelmes pincér fogadott. Az étterem kívül és belül stílusosan van dekorálva. Az ételek jóízűek és mennyiségileg is megfelelőek voltak.
Tengerszem Étterem Jósvafő - Külső kép