Tengerszem Szálló Jósvafő

Tengerszem Szálló Jósvafő
Tengerszem Szálló JósvafőTengerszem Szálló Jósvafő
Tengerszem Szálló JósvafőTengerszem Szálló Jósvafő

Tengerszem Szálló Jósvafő bemutatkozása

Az 1930-as években épült, hangulatos Tengerszem Szálló és Oktatási Központ (régebben Tengerszem Hotel) Jósvafő határában, a Törőfej-vögy végén helyezkedik el a Baradla-barlang (Aggteleki cseppkőbarlang) jósvafői kijáratánál. Így talán a legszebb fekvésű szálláshely a térségben.

Kollár Vendégház Varbóc - Napi árak
2024.11.16-ig
Kollár Vendégház Varbóc
Aurora Hotel Miskolctapolca - Aurora napok
Aurora napok
Aurora Hotel Miskolctapolca

Tengerszem Szálló Jósvafő vélemények

Kiváló 2019. május 23.családjával járt itt
Hangulatos szálloda szép környezetben. Kiváló választás nagyobb társaságnak is, mivel szabadon használható társalgó használható. Nagyon tetszett, hogy össze van kötve az alatta lévő étteremmel. Kiváló reggelit kaptunk, bőséges választékkal.
Kiváló 2018. december 5.a párjával járt itt
Először is szeretném jelezni: a 2*-os jelzés mindössze a szolgáltatásokra vonatkozik, nem a minőségre! És a reggelin kívül kérhető fél és teljes panzió is, a szállást ajánló oldalak leírásával ellentétben. A szállás kifogástalan, tiszta, csendes, a személyzet kedves, segítőkész, az étterem jó.
Kiváló 2017. november 25.a párjával járt itt
Források, beszédes patakok, a Világ legszebb (! igen, mert ha nagyságában nem is, de változatosságában a legkiemelkedőbb) cseppkőbarlangja, titkokat rejtő tavak, mese-házak füstölgő kéménnyel, madárdalos erdők mellett – között áll ez a háromemeletes szálloda, tele lépcsővel.
Tengerszem Szálló Jósvafő - Külső képTengerszem Szálló Jósvafő - SzobákTengerszem Szálló Jósvafő - SzobákTengerszem Szálló Jósvafő - SzobákTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - BelsőTengerszem Szálló Jósvafő - SzobákTengerszem Szálló Jósvafő - BelsőTengerszem Szálló Jósvafő - VendéglátásTengerszem Szálló Jósvafő - BelsőTengerszem Szálló Jósvafő - BelsőTengerszem Szálló Jósvafő - BelsőTengerszem Szálló Jósvafő - Külső képTengerszem Szálló Jósvafő - BelsőTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - BelsőTengerszem Szálló Jósvafő - SzobákTengerszem Szálló Jósvafő - Vendéglátás
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 33 városban járt márFelfedező - 18 helyen első értékelőNépszerű író - 44 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2017. október 21.a párjával járt itt
Kuponnal érkeztünk a szállásra és nem csalódtunk. A személyzetnek nagy piros pont,nagyon kedvesek és figyelmesek voltak. A szép oldalra kaptunk a szobát,ahonnan gyönyörű volt a kilátás. A szoba berendezése nem modern, de rendben van, jó stabil ágyak,kényelmes matracok,tiszta ágyneműk és törölközők fogadtak.
Kiváló 2017. szeptember 30.a párjával járt itt
Sikerült a 3 legmelegebb napot kifogni a Jósvafói tartozkódásra. A teraszról gyönyörú panoráma terült elénk. A csodás csendet néha szarvasbőgés tette rendkivülivé. Sikerült bejárni Aggteleket és a Vörös tavat is. A Tengerszem tó és környéke viszont jobban tetszett. A túrázások után jól esett a finom ennivaló az étteremben.
Tengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - Környék
2017. április 2.a párjával járt itt
Márciusban gyönyörű napsütéses napokon sikerült néhány napot eltölteni a Hotelben. Nem egy 4 csillagos szálló, de minden megfelelő volt. Olyan, mint egy mézeskalács házikó az erdőben. Mivel nem nagy létszámú, túlzás nélkül családiasnak mondható. A recepciós lányok nagyon kedvesek és mindenkiről tudták, ki honnan érkezett, ami igen meglepő volt.
Tengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - EgyébTengerszem Szálló Jósvafő - Külső kép
Kiváló 2016. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Július végén nyaraltunk a Tengerszem szállóban, férjemmel és kisfiammal. A szobánk a 2. emeleten volt, csodálatos panorámával! ! ! A szoba bár régies stílusú, de nagyon kényelmes bútorokkal van berendezve. Az ágyneműk, törölközők, hófehérek, a fürdőszoba is ragyogóan tiszta.
Tengerszem Szálló Jósvafő - Külső képTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - Külső kép
2015. október 28.gyerekekkel járt itt
Az őszi szünetben a családdal ellátogattunk a Baradla-barlanghoz. Mivel a Tengerszem Szálló ideális helyen van a barlangtúrákhoz, erre esett a választás. A szobák turistaszálló-hangulatban vannak berendezve, mini tévével, kicsit avittos bútorokkal, és négyünknek a pótággyal elég szűkös volt, de nem volt zavaró.
Tengerszem Szálló Jósvafő - Külső képTengerszem Szálló Jósvafő - Külső képTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - KörnyékTengerszem Szálló Jósvafő - Környék
Kiváló 2015. augusztus 11. járt itt
Közel 15 év után tértem vissza Jósvafőre, hogy a fiamnak is megmutathassam milyen az igazi béke egy ezerarcú, gyönyörű helyen. A szálló besorolásához képest nagyon mutatós és kényelmes, otthonos hangulatú. Az itt élő- és dolgozó emberek pedig végtelenül kedvesek és segítőkészek.
Tengerszem Szálló Jósvafő - SzobákTengerszem Szálló Jósvafő - Belső
Kiváló 2014. augusztus 18.a párjával járt itt
A világvége utáni csend! És ez mindennél többet ér! Arra ébredsz, hogy madárcsicsergés közepette ülheted reggelid a teraszon. Nem is hiányzott az étterem, mert így minden sokkal természetesebb volt. Jövőre még biztosan tervezünk egy utat, mert Jósvafő egy gyöngyszem. Sajnos már elég öregek vagyunk, de éppen ezért ezt a kis időt ki kell használnunk.
Tengerszem Szálló válasza
Köszönjük szépen kedves szavait. Várjuk vissza Önöket szeretettel!
2014. augusztus 26., Tengerszem Szálló, ANPI