3,8

2024.06.14-ig
Pilvax Hotel Kalocsa
Fried Kastély Hotel Simontornya - Legjobb ár
Fried Kastély Hotel Simontornya
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Il Primo Étterem Kalocsa vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt már4 évnyi aktív tagság
Átlagos 2024. január 7.barátokkal járt itt
Szombaton barátokkal tértünk be vacsorázni. Voltunk már egyszer itt régebben, akkor sokan voltak, így előre foglaltunk most, de ez alkalommal ez indokolatlan volt, bőven volt hely. Ötféle pizzát kértünk, ebből kettőről lemaradt a sonka (! ! ! ), az egyik pedig nem a megrendelt volt. Szóval nem igazán volt a kiszolgálás a helyzet magaslatán.
Átlagos 2022. június 15.gyerekekkel járt itt
2 óra alatt sikerült megebédelni 2 gyerekkel hétköznap ebédidőben. 20 percig nem is jött hozzánk oda senki (nem volt tele az étterem és 5 pincr dolgozott) Már épp ott tartottunk, hogy felállunk és eljövünk. Akkor láttunk némi reménysugarat, hogy talán csak összeszaladtak a rendelések. Majd kb ugyanennyi volt mire kihozták az italokat.
Kiváló 2019. április 15.a párjával járt itt
Kalocsán pihenve Gyula nap alkalmából kerestünk egy kellemes szép helyet. Ezt meg is találtuk ebben az étteremben. A kiszolgálás gyors,
az ételek ínycsiklandozóan finomak voltak. Az étlapot Ganni Annoni ajánlotta, ami bizalomkeltő volt a minőségre nézve. Nem is csalódtunk, különleges ízvilágba kóstoltunk. Mindenkinek ajánlani tudom, aki igazi ünnepi ennivalóra vágyik.
Il Primo Étterem Kalocsa - Étlap/itallapIl Primo Étterem Kalocsa - BelsőIl Primo Étterem Kalocsa - Étel/italIl Primo Étterem Kalocsa - Étel/ital