Judit Vendéglő Kalocsa

Pilvax Hotel Kalocsa - Kalocsai felfrissülés
Kalocsai felfrissülés
2024.06.15-ig
Pilvax Hotel Kalocsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Judit Vendéglő Kalocsa vélemények

2017. szeptember 17.családjával járt itt
Elég nagy forgalom van itt a menü idején, hiszen pont akkor érkeztünk meg. Ez nem jelentett akadályt a személyzetnek, hiszen minket is rövid időn belül kiszolgáltak. Az étel az teljesen jó volt. Megfelelő tisztaságot találtunk a vendéglő helyiségeiben. A kiszolgálás is teljesen jó volt, csak a kérdés hiányzott a felszolgáló részéről, hogy "megfelelő volt-e az étel?
Judit Vendéglő Kalocsa - EgyébJudit Vendéglő Kalocsa - BelsőJudit Vendéglő Kalocsa - Étel/italJudit Vendéglő Kalocsa - MosdóJudit Vendéglő Kalocsa - BelsőJudit Vendéglő Kalocsa - Külső kép
Kiváló 2015. március 4.családjával járt itt
Kalocsa belvárosához közel helyezkedik el ez a hangulatos kis étterem, belső tere rendezvényszervezésre is kiválóan alkalmas. Hátsó helyiségében többször tartottak bálokat, lakodalmakat,osztálytalálkozókat, családi rendezvényeket, sőt még házhoz szállítást is vállalnak.