Trófea Étterem Kalocsa

Pilvax Hotel Kalocsa - Kalocsai felfrissülés
Kalocsai felfrissülés
2024.06.15-ig
Pilvax Hotel Kalocsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Trófea Étterem Kalocsa vélemények

Kiváló 2020. szeptember 13.egyedül járt itt
Pár napja, szokásaimtól eltérően menüt kértem. Az étel finom volt és bőséges. A felszolgálók modora és a tisztaság hibátlan. Amikor a városban járok, mindig betérek ide. Régen egy kényes ízlésű hölgy vendégemmel jártam itt, neki is megfelelt. Kulcsfontosságú volt hogy nem vallottam szégyent a hölgy szemében.
Kiváló 2019. február 16.a párjával járt itt
Kalocsai hétvégénken véletlenül találtam rá az étteremre.
A hely egy kedves, partmenti csendes helyen van, a vízparton.
Az étlapon kínált ételek kreatívan összeállítottak, a kiszolgalás udvarias, a pincérnő mosolygós. Az étel gyorsan megérkezett, ízlésesen tálalt, és nagyon finom volt. Az adag bőséges, az árak ehhez képest nagyon jók.
A desszert is csodás volt.
Ha erre járunk, biztos visszatérünk!
Trófea Étterem Kalocsa - BelsőTrófea Étterem Kalocsa - Belső
Kiváló 2016. június 28.a párjával járt itt
Véletlenül akadtunk rá erre a kellemes, hangulatos kis étteremre. A felszolgáló kislány kedvessége csak felső fokban emlithető. Az ételek nagyon izletesek és óriásiak voltak, pedig menüt rendeltünk, ami általában kisebb, mint az a'la cart adagok. Szakadő esőben kint ültünk az óriási esernyő alatt és csodáltuk a szép panorámát, mig tömtük a bendőnket. Ide még visszatérünk.
Trófea Étterem Kalocsa - Étel/italTrófea Étterem Kalocsa - Étel/italTrófea Étterem Kalocsa - Külső kép
Kiváló 2016. március 21.a párjával járt itt
Előszezon előtt voltunk Kalocsán. Vasárnap lévén minden zárva volt, még a múzeumok is (! ? ). Véletlenül találtunk rá a helyre. Nagyon kellemes környéken (patak partján pár száz méterre a városközponttól) egy igazán hangulatos kis étterem. A kiszolgálás osztályon felüli, az ifjú pincér Hölgy láthatóan ismeri az ételek részleteit.