Asztrik Panzió Kalocsa

Pilvax Hotel Kalocsa - Kalocsai felfrissülés
Kalocsai felfrissülés
2024.06.15-ig
Pilvax Hotel Kalocsa
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Fried Kastély Hotel Simontornya - Senior ajánlat
Senior ajánlat
2024.06.14-ig
Fried Kastély Hotel Simontornya

Asztrik Panzió Kalocsa vélemények

Kiváló 2017. november 27.gyerekekkel járt itt
2017. júniusában 5 nagyon kellemes napot töltöttünk itt (nagyszülők 10 éves unokával). Tudtuk, hogy milyen szálláshelyre megyünk, előző évben megnéztük és információkat is gyűjtöttünk. A szoba nem túl nagy, berendezése egyszerű (de sok a tárolóhely), tiszta és az ágynemű is rendben. A fürdőszoba nagyon kopott, de jól takarított.
Átlagos 2017. szeptember 1.a párjával járt itt
A hírdetés nagyon kíváncsivá tett bennünket,ezért is,na meg azért is mentük ebbe a városba,mert még nem jártunk ott. A szállás picit lehangoló volt,pedig az épület maga régen biztosan szép és elegáns lehetett. A kert hangulatos,este különösen jól festett a lámpafényekkel. A szoba levegőtlen de tiszta volt.
Átlagos 2017. augusztus 19.családjával járt itt
Sajnos ki voltunk a nagy melegtől, a szálláson semmi légkondicionálás, csak néhány ventilátor. Ezért nem ajánlom a szállást csak akkor ha nincs kánikula! Maga az épület nagyon régi. Az érzésem olyan mintha egy úttörőtáborban lettünk volna hiszen a szállás hangulata teljesen retro! Olyan koszos törülközőt kaptunk, hogy azt én csak géprongynak használnám.
Asztrik Panzió Kalocsa - Külső képAsztrik Panzió Kalocsa - Medence/kertAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - Medence/kertAsztrik Panzió Kalocsa - Külső kép
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 46 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelőNépszerű író - 32 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagság
2017. július 13.családjával járt itt
Ami negatívum:szűk, sötét szoba,ablaka hozzáférhetetlen, így éjjel csak az udvarra nyíló ajtón tudtunk szellőztetni / túlzott fűtés /. A fürdőszoba lehangoló. Viszont a szolíd reggeli után bőséges és nagyon finom volt az ebéd és a vacsora . / Olyan finom levest kaptunk egyik nap, amilyet még csak egyszer ettem.
Asztrik Panzió Kalocsa - Belső
Szörnyű 2017. június 4.a párjával járt itt
Az Asztrik Panzió sajnos óriási csalódás volt nekünk, nem 3 napos felejthetetlen kikapcsolódás ! ! ! Pedig nincsenek hatalmas elvárásaink. 2 után elfoglalhattuk a 29-es szobát, de a látottak alapján inkább menekültünk. Ugyanis. Kicsi és sötét a szoba, de nem nagy baj, gondoltam, úgyis csavarogni akarunk.
2017. május 20.a párjával járt itt
Először voltunk itt, ár-érték arányban teljesen megfelelő volt. A személyzet készséges, az ételek finomak voltak (még az elutazás napján is kaptunk ebédet! ) A csodálatosan felújított nagytemplom és a püspöki palota mellett, központi helyen van a panzió. A porcelán manufaktúra könnyű sétával megközelíthető, végig a Főutcán.
Kiváló 2017. május 17.a párjával járt itt
Nekünk mindenféle téren megfelelő volt, sőt nagyon elégedettek voltunk mindennel, pedig sok éve járjuk az ország lehetőségeit, de ide nagyon szívesen jövünk vissza mindahányszor. Már harmadszor voltunk itt, de reméljük, még hamarosan megismételhetjük. A személyzet kedvességével, az ellátással és a lakhatással is igazán maximálisan elégedettek vagyunk. A város szépségét sem lehet megunni.
Asztrik Panzió Kalocsa - EgyébAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - EgyébAsztrik Panzió Kalocsa - Egyéb
Kiváló 2017. március 12.családjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat a panzióban, szívesen visszamennénk, de annyi helyen nem jártunk még, és már 63-64 évesek vagyunk. . . Nem a panzió hibája, hogy 1 mozgássérült embernek fárasztó volt végiggyalogolni a sétálóutcán a Szentháromság térig, de kárpótolt a kedves, udvarias fogadtatás, kiszolgálás. . . .
Szörnyű 2017. február 8.a párjával járt itt
Nagy csalódás volt Kalocsa minden téren. A szállás a régi Hotel gazdasági épületében volt. Sötét, nagyon pici szoba pici ablakkal amit nyitni nem lehet,a kilincset leszerelték. A szállás ingyenes WIFI-t hirdet, de az csak az étteremben van. A szobában a világítás takarékon működik már amelyik egyáltalán felkapcsolható.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 32 városban járt márFelfedező - 19 helyen első értékelőNépszerű író - 35 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 376 feltöltött kép
Gyenge 2016. október 1.a párjával járt itt
Január elején egy körutazás első állomásaként látogattunk el Kalocsára, ahol az Asztrik Panzióban foglaltunk szállást félpanzióval. Nekünk hatalmas csalódás volt a szálláshely. A feltöltött képek és az itteni értékelések alapján teljesen másra számítottunk.
Asztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - BelsőAsztrik Panzió Kalocsa - Külső képAsztrik Panzió Kalocsa - KörnyékAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - VendéglátásAsztrik Panzió Kalocsa - SzobákAsztrik Panzió Kalocsa - SzobákAsztrik Panzió Kalocsa - Szobák