Corner Pub & Étterem Kaposvár

Ez a hely megszűnt!
4,3
a 39 kaposvári étterem közül
étterem, kocsma, pub, steak house

La Pergola Panzió és Étterem Kaposvár - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Corner Pub & Étterem Kaposvár vélemények

2017. január 31.barátokkal járt itt
Rendezvényen voltunk itt,sajnos csalódtunk. Az étel kevés volt,és nem volt a legfinomabb,kiszolgálás rendben volt. Tudtuk,hogy milyen ételek lesznek,jobban meg kellett volna néznünk. A mi gyomrunk magyarosabb ételekhez szokott. A pult előtt kellett táncolni,kicsi volt a hely. A zene is lehetett volna jobb.
2016. szeptember 11.a párjával járt itt
Egy közeli panzioban ajànlottàk a helyet melyet ezek utàn kerestünk fel. A kb 40fős teraszon az egyetlen szabad asztalhoz ültünk le. A felszolgàlàs rendkivül udvarias és kèszséges volt. Az étlap első oldalàn egy rendkivül szimpatikus idézettel talàkozhatunk.
Kiváló 2015. június 21.a párjával járt itt
Nemrég párommal a Corner Étteremben ebédeltünk. Rögtön megfogott az étterem hangulata, gyönyörű berendezése, szép kerthelyisége. Nagyon finom ételeket fogyasztottunk, az általam rendelt cigánypecsenye ezidáig itt volt a legfinomabban elkészítve. A kiszolgálás gyors, és udvarias volt. A választék bőséges, mindenki találhat számára megfelelő finomságot.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
2013. december 25.a párjával járt itt
Tiszta, ízlésesen berendezett étterem. A felszolgálók közvetlenek, igyekeznek a gyors kiszolgálásban. Nem a legolcsóbb étterem Kaposváron, de az ételek minősége sem a legolcsóbb kategóriát képviseli. Tehát valamit, valamiért elv alapján kell mindekinek eldönteni, hol mennyiért eszik. Nekünk eddig mindig ízlettek az ételek.