Trattoria La Prima Kaposvár

2024.06.02-ig
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Trattoria La Prima Kaposvár vélemények

Rubin fokozatú értékelőOrszágjáró - 62 városban járt márFelfedező - 73 helyen első értékelőNépszerű író - 25 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1023 feltöltött kép
Kiváló 2023. augusztus 21.a párjával járt itt
Ennél ideálisabb helyet étterem nem kívánhat magának: a város közepén, szépséges főterén, annak is a legmagasabb pontján helyezkedik el egy elegáns palotában és annak teraszain. És mivel a kiszolgálás, plusz ami a legfontosabb, a konyha is igyekszik a helyhez méltó lenni, minden adott a sikerhez, a népszerűséghez.
Trattoria La Prima Kaposvár - EgyébTrattoria La Prima Kaposvár - EgyébTrattoria La Prima Kaposvár - EgyébTrattoria La Prima Kaposvár - EgyébTrattoria La Prima Kaposvár - EgyébTrattoria La Prima Kaposvár - EgyébTrattoria La Prima Kaposvár - Egyéb
Kiváló 2022. január 31.a párjával járt itt
Kaposváron átutazóban akadtunk az étteremre. Jó választás volt. Az étterem is és az étel is. A kiszolgálás figyelmes és udvarias volt, az ételek lvezetesek, finomak és bőségesek. Ide még visszajövünk. Azt a vargányakrémlevest kacsamájkockákkal meg kell ismételni.
2021. október 4.a párjával járt itt
A mai nap voltunk itt ebédelni, és összeségében meg voltunk elégedve az étteremmel. Menüt szerettünk volna enni, még éppen időben értünk, hogy kaphassunk. Sajnos az sehol nincs feltüntetve, hogy meddig lehet menüt ebédelni. A leves és a második is bőséges volt, és nagyon finom. Ráadásul nagyon kedvező áron.
Gyenge 2018. július 27.családjával járt itt
Mai vacsoránk a hangulatát kellőképpen megalapozta a pincér,miután a térre néző teraszra nem ülhettünk,mondván borús az idő,és vizesek a székek,és eshet is. . . Három pincér bámulta a járókelőket,egyik sem törölt. Másokat is eltanácsoltak a teraszról,közben kisütött a nap. . . Két szénsavmentes limonádéból kettőt sikerült bubisan kihoznia.
2018. április 11.családjával járt itt
Születésnapi vacsora alkalmából kerestük fel az éttermet. A kiszolgálás nagyon udvarias volt, az ételek mindenki számára nagyon élvezetesek, finomak voltak. A hangulat kellemes és ünnepi.
Egyéb alkalmakkor is felkerestem már a helyet és mindig megelégedéssel távoztam. Egyszerű hétköznapon is ebédeltem már itt, menüt fogyasztva. Ilyen alkalommal is udvarias és megfelelő a kiszolgálás.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
2017. május 29.egyedül járt itt
Tudtam, hogy itt ér majd az ebédidő, így a honlapról választottam a helyet. Kint ültem le és azonnal érkezett a felszolgáló hölgy, kérdezve, hogy menüre jöttem-e. Azt hiszem rosszul válaszoltam, mikor pizzát kértem. Később láttam, hogy a nagyon szimpatikus formát mutató menüt szélvész sebességgel szolgálják fel, én meg várhattam (na jó nem sokáig) a pizzámra.
Trattoria La Prima Kaposvár - Külső képTrattoria La Prima Kaposvár - Étel/italTrattoria La Prima Kaposvár - Étel/italTrattoria La Prima Kaposvár - EgyébTrattoria La Prima Kaposvár - EgyébTrattoria La Prima Kaposvár - Külső képTrattoria La Prima Kaposvár - EgyébTrattoria La Prima Kaposvár - EgyébTrattoria La Prima Kaposvár - Külső képTrattoria La Prima Kaposvár - Külső képTrattoria La Prima Kaposvár - Külső képTrattoria La Prima Kaposvár - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 13.családjával járt itt
Tetszik a hely! Legjobb helyen van a városban, a gyönyörű Főtérre néz a terasz, mintha mi is a tér részesei lennénk. Mivel itt nem járhatnak autók, valahogy a régi időkbe repít vissza, már csak a hatalmas ruhák hiányoznak. Teraszon voltunk eddig, de a belseje is hangulatosan van berendezve!
2016. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Jó étterem, finom ételekkel, szép helyen; nagyjából minden 5 csillag lenne, viszont a kiszolgálás illetve a pincérek viselkedése miatt csak négy csillagot tudok adni a helyre. Velünk nem bántak lekezelően vagy flegmán (egyszerűen csak kimérten, ahogy mindenkivel, ami nem is lenne baj), de mivel a bejárat mellett ültünk, minden új vendég érkeztekor hallottuk, ahogy dohog magában valamelyik munkaerő.
Kiváló 2016. február 7.a párjával járt itt
A hely Kaposvár főterén található, nagyon szép helyen, a Kossuth-szobor mögött. Terasza is van, ami tavasztól őszig jó időben nagyon hangulatos és szemetgyönyörködtető látványt nyújt.
A kiszolgálás udvarias, barátságos és gyors.
Én pizzázni szoktam ott a barátokkal, szerintem a város legfinomabb olasz-jellegű pizzáját sütik. Csak ajánlani tudom.