Turul Étterem Kaposvár

Turul Étterem Kaposvár
Turul Étterem KaposvárTurul Étterem Kaposvár
Turul Étterem KaposvárTurul Étterem Kaposvár

Turul Étterem Kaposvár bemutatkozása

A vendéglő nyugati szárnyában, a légkondicionált étteremben 50 fő elhelyezésére van lehetőségünk, a keleti szárnyban 30 főt tudunk fogadni. A két szárny fogja közre a mediterrán hangulatú kerthelyiséget, amely a nyári időszakban 60-70 vendég számára nyújt kellemes kikapcsolódási lehetőséget.

La Pergola Panzió és Étterem Kaposvár - Napi árak
CE Plaza Hotel Siófok
74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Turul Étterem Kaposvár vélemények

Átlagos 2017. augusztus 16.gyerekekkel járt itt
Az étteremet retródizájn jellemzi. A kiszolgálás kedves, előzékeny volt.
Mindössze hatan voltunk, de az ebédre közel másfél órát kellett várni. Az előételt és a főételt egyszerre hozták. . . Az ételek színvonala erősen változó volt. A paradicsomleves kifejezetten finom volt. Az én mangalica szűzérmém ízeltenre és hidegre sikeredett. Már korábban is jártunk itt, de ez most csalódás volt.
Kiváló 2017. március 12.családjával járt itt
Én 1x jártam itt,és annyi bajom volt hogy a levesben a cukorborsó kemény volt...ami hát számomra fontos mert imádom :)
De mással minden rendben van
2016. április 22.egyedül járt itt
Nagyon kellemes hely, udvarias gyors kiszolgálás igaz sok a tanuló, de a főpincér kifejezetten ügyes. Az első alkalommal babgulyás kértem csülökkel, hát nem sikerült egy egyszerű pörköltmaradékot öntöttek fel, csülök sehol. Elfogyasztottam, mert így neveltek meg nagyon éhes voltam, de a pincérnek panaszkodtam nem magyarázkodott az arcára volt írva, hogy igazam van.
2015. július 28.gyerekekkel járt itt
Sok esetben vittem ide vendéget ebédre, családdal jártunk itt étkezni többször. Mindig elámulok azon a kettősségen, ami ezt a helyet jellemzi. Volt olyan étel, amire Michelin-csillagot adtak volna valahol Európában, de volt olyan is (pizza, köret, desszert), amit a kutyámnak nem adtam volna (elnézést az állatbarátoktól).
Kiváló 2014. október 21.gyerekekkel járt itt
A mostani házunkban 7 éve lakunk, és nap, mint nap elmegyünk a Turul előtt. Valamiért mégsem jártunk itt soha. Most vasárnap mégis erre esett a választásunk, és nem bántuk meg! A személyzet kedves, figyelmes, a pincér tudja, hogy miből van az étel, és pont annyira vannak jelen, amennyire kell.
Szörnyű 2014. június 21.családjával járt itt
Többször jártunk itt! Eleinte nagyon jó volt, még céges bulinak is javasoltam! Aztán kezdett a minőség elmaradozni! Kedvencem a csülök volt, amit egészen kiválóan készítettek! A biztosítékot az verte ki, hogy egyik alkalommal (valószínűleg nem volt itthon a tulajdonos pár) nagyon lazák voltak a felszolgálok!
Kiváló 2014. június 18.barátokkal járt itt
Rendszeresen járunk az étterembe. Megbízható személyzet,remek ételek és italok elfogadható áron. Az étel és italválaszték nagyon jó. A kiszolgálás remek. Rendezvények lebonyolításában is kitűnőek. Az iskolai találkozásokat rendszeresen itt tartjuk. Azért is megfelelő hely,mivel aki vidékről érkezik,megfelelő szállást is kaphat.
Kiváló 2014. június 18.családjával járt itt
A csülök ételek fenomenálisak, és tökéletes a kiszolgálás! A rendezvények lebonyolításában is kitűnően dolgoznak. Igényes környezet, finom ételek és jó italok kaphatók elfogadható árakon. Ha valaki ott akar aludni azt is megteheti az emeleten panzió működik. A fiam ballagását zökkenőmentesen lebonyolították, finom menüt és korrekt terítéket, kiszolgálást kaptunk. Mindenkinek csak ajánlani tudom, remélem nem fognak csalódni Önök sem!
Turul Étterem Kaposvár a térképen
7400 KaposvárKisfaludy u. 9.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • étel elvitelre • napi menü • parkolási lehetőség • zártkörű rendezvény lehetősége
H-Szo
V