Kaposvár és környéke

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Golf Panzió Kaposvár vélemények

1947
2023. május 9.a párjával járt itt
Étlapról lehet reggelit választani és kis változtatásokat is rugalmasan kezelnek aminek örültünk. Finom volt és elég is. Vacsorázni is tudtunk itt. Jó a konyha, családias a hangulat. Tulajdonos váltás volt, fiatalosabb lendület és jó volt újra itt lenni!
Golf Panzió Kaposvár - EgyébGolf Panzió Kaposvár - EgyébGolf Panzió Kaposvár - Egyéb
Gyenge 2019. május 26.a párjával járt itt
A szobakulcsot mindig le kellett adni. A bejárati ajtóhoz és az emeleti ajtóhoz nem kaptunk kulcsot, csengetni kellett a ki-be járásnál. Azt is megszabták, hogy a dohányosok mikor csengethetnek, mikor dohányozhatnak. Olyan érzés volt, hogy korlátoznak a szabadságunkban. A menekülési útvonal tűz esetére ki volt függeszte, de be voltunk zárva.
Golf Panzió Kaposvár - Egyéb
1947
2019. április 26.a párjával járt itt
Egy idős házaspár üzemelteti ezt a kis panziót ami Kaposvár Városligeti részén, szép környezetben található. Ennek ellenére nem volt tömeg a szálláson. A buszpályaudvar nagyon közel esik, de nem zajos. A szoba tiszta volt, a fürdő is. Reggelit és vacsorát is ettünk. Egyszerű de finom ételek voltak. Amire készülni kell, hogy kártyával nem lehet fizetni.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 18 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2019. március 31.kollégákkal járt itt
A kollégával kedden érkeztünk meg Kaposvárra,hogy ott pihenjünk a másnapi munka előtt. Mikor megérkeztünk,fura volt,hogy csendes,és kicsit sötét a panzió,belépve egy hölgy fogadott,aki segítő kész volt,de olyan érzése volt az embernek,mintha a háta közepére se kívánná a vendéget.