Szent Kristóf Panzió & Étterem Kapuvár

04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Szent Kristóf Panzió & Étterem Kapuvár vélemények

2023. július 14.a párjával járt itt
Útban nyaralásunk célpontja falé Kapuváron egy régi stílusú éttermet találtunk. Jól kitáblázva az út mellett. Nagyon gyorsan egy fél óra alatt igen gyorsan megebédeltünk. Nagyon finom gyümölcslevest, ebben a nagy melegben. Rakott cukkini-brassói apropecsnyét , saláta és tonik volt az ebédünk. Gyorsan jól lakva megelégetve folytattuk utunkat Sopron felé. Ajánlom.
Átlagos 2018. augusztus 9.gyerekekkel járt itt
Nyári nagy melegben jártunk itt, a teraszon szerettünk volna leülni. Kis helyre több asztalt toltak össze, így szinte mindenki tudta mi zajlik a másik asztalnál. Ráadásul cigarettázni is mindenhol lehetett, így az is "szívott", aki nem akart. Ez egy kissé rontotta az egész értékét. Könnyen megközelíthető helyen van.
2018. január 23.családjával járt itt
Szombati vacsorához kerestünk helyet Kapuváron. Egy másik helyen rendezvény miatt nem fogadtak minket, így itt próbálkoztunk, bár fenntartásaink voltak, mivel érkezésünkkor egy szem vendég volt az étteremben. Ráadásul egy igazán kritikus társsal, egy nyugdíjas vendéglős hölggyel tértem be. A berendezés nem hivalkodó, de nem is különleges.
Gyenge 2014. augusztus 2.családjával járt itt
Az ételek mennyiség és mínősége is elég keményen megkérdő jelezhető! Nem értem hogy lehet ennyire rossz alapanyagokat beszerezni és ilyen kevés mennyiséget felszólgálni! Elhiszem hogy üzlet a tulajnak is a kissebb adag de azért nem biztos hogy megéri neki ez hosszabb távon sőt szerintem biztos hogy nem!
Kiváló 2013. július 5.családjával járt itt
Nem először fogyasztottam az étterem ételeiből. Mindig nagyon finomak, és ízlésesen tálaltak. A kiszolgálás kedves és gyors, ha van kérdésem, arra rendesen érthetően válaszolnak. Nem éreztem sohasem, hogy zavarja a pincéreket. Gyermekeimmel is figyelmesen bántak, a legkisebbnek ahogy megérkeztünk hozták az etetőszéket és 1-2 játékot is. Csak ajánlani tudom mindenkinek, aki Kapuváron jár, vagy átutazóban van.