Dabrókai Betyár Csárda Karakó

2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Dabrókai Betyár Csárda Karakó vélemények

Szörnyű 2022. szeptember 9.családjával járt itt
Szombati ebédre érkeztünk. Majdnem tele volt az étterem. Amíg vártunk a pincérre összehajtogattuk az asztal terítőt mert elég koszos volt és a hamutartó is tele volt. Mikor a pincér érkezett ezeket elvitte, hozott másikat és az italokat is kihozta kb 10 perc múlva. Akkor rendeltük meg az ételeket. Közben meglátogattuk a toalettet, hát nem kellett volna.
Kiváló 2022. augusztus 15.barátokkal járt itt
Ha főút arra visz,okvetlen llj meg.Finom ételek, kedves személyzet.Tisztasg rend fegyelem ,ahogy a nagy könyvben meg van irva
Szörnyű 2022. április 13.barátokkal járt itt
Hosszas gondolkodás és közös megbeszélés után úgy döntöttünk, hogy a csárdában történteket nem hagyhatjuk szó nélkül. 2022. április 8-án négyen, két baráti házaspár ebédelni tértünk be menet közben a Dabrókai Csárdába, ahol már jártunk és (eddig) elégedetten távoztunk.
Átlagos 2019. augusztus 3.gyerekekkel járt itt
Legutóbb télen, most pedig nyáron tértünk be egy tesztre. Kint ültünk le. Az étel (két Jókai bableves és két rántott fogas) nem volt rossz. Még csak a kiszolgálás ellen sem emelhetünk kifogást. A bejáratnál valaki klarinétozott, a prímás pedig járta az asztalokat. Nem csak mi, hanem úgy nézett ki, hogy senki sem volt vevő a bazseválásra.
Dabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - Külső képDabrókai Betyár Csárda Karakó - Étel/italDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - Külső képDabrókai Betyár Csárda Karakó - Külső kép
Átlagos 2018. június 2.a párjával járt itt
Érdeklődéssel-és igencsak éhesen- érkeztünk a csárdába, de piszkos asztal, csikkel tele hamutartó fogadott, ami aztán úgy is maradt távozásunkig. Az étel bőséges volt, de semmi extra hosszú várakozas után. Kevés vendég volt ami lehetett volna, de ez sem a konyhát se pincéreket nem zavarta, mindent külön kellett kérni a leveshez (piros paprika helyett chilli egy betyárcsárdában ?
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 20 helyen első értékelőNépszerű író - 83 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 1315 feltöltött kép
Átlagos 2017. május 30., csoporttal járt itt
Csoporttal tértünk be a csárdába, s nem panaszkodhatunk azt hiszem. Mire az asztalhoz ült mindenki a kézmosás és nézelődés után, már meg is érkezett a leves. Hát ettünk már jobbat is, így summázta az asztaltársaságunk. Nemsokára hozták az egyen rántott húst, körettel, ami viszont finom volt, friss, meleg.
Dabrókai Betyár Csárda Karakó - Külső képDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - Külső képDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - Étel/italDabrókai Betyár Csárda Karakó - Étel/italDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - Külső képDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - Étel/italDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - BelsőDabrókai Betyár Csárda Karakó - Egyéb
2016. május 17.családjával járt itt
Közel tíz év után ismét betértünk a csárdába. Jó döntés volt. A parkoló ugyanúgy tele volt, mint a régi időkbe, de azért találtunk helyet, és szabad asztalt is. Az ételek finomak voltak. A leves hamar megérkezett, és amint megettük, hozták a főételt is. A kiszolgálás kedves, udvarias.
A mosdó viszont kívánni valót hagy maga után. Koszos és rossz szagú, a kuka tele, papírtörlő pedig nem volt.
Átlagos 2016. április 2.barátokkal járt itt
Sok év után újra betértünk a Dabrókai csárdába. Hajdanán fényorában nagyon sok autó és túristabusz állt a parkolójában. Ezek most megcsappanni látszanak. A csárdába lépve nem látni változást a régi időkhöz képest. Kemencében ropog a tűz, de kevésnek bizonyul ahhoz, hogy december végén befűtse a csárdát.
Szörnyű 2016. február 8.gyerekekkel járt itt
Baráti meghívásnak tettünk eleget. Hallottuk,hogy új tulajdonost kapott a vendéglő,gondoltuk biztosan pozitív változások történtek. Hát nem. Másfél órát órát kellett várnunk mire megkaptuk az ebédünket,mindezt két kis gyerekkel úgy,hogy elötte egy héttel foglaltunk helyet. Az ételek alapvetően finomak voltak,de maga a hely koszos.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 14 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2015. április 17.egyedül járt itt
Először is köszönetet szeretnék megfogalmazni a hely kreatív szülőinek. Szerintem jó, hangulatos, azt adja amit ígér. Visszaköszön a BETYÁROS kor s külcsín mind a falakon belül s a falakon kívül is. Több ilyen helyet szeretnék látni ma 2015. -be Magyarországon. Tudom tudom ehhez az kell, hogy mi Vendégek motiváltabbak legyünk s sűrűbben látogassuk a helyeket, gazdaság stb.