Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika

4,4
a 8 kazincbarcikai étterem közül
étterem, szálláshely étterme
Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika
Ambrózia Étterem és Panzió KazincbarcikaAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika

Hotel Szeleta Lillafüred - 4 éjszakás ajánlat
Hunguest Saliris Egerszalók

Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika vélemények

2055
Kiváló 2023. november 2.a párjával járt itt
Korán sötétedik, közben beborult az ég, egyre jobban esik, mi meg falvakon át hajszoltuk az ennivalót valahol a térkép szélén. Telefonnézegetés, nézegetés jobbra meg balra, hát itt sincs semmi, ott sincs semmi. . . még Múcsonyban sincs. . . na, akkor marad a végén Kazincbarcika. . . ok, menjünk oda. Nedves szürkület, ronda iparváros, lakótelepek.
Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - BelsőAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Külső képAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - BelsőAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - BelsőAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étel/italAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étel/italAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étel/italAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - EgyébAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - MosdóAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - MosdóAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Mosdó
2020. február 24.családjával járt itt
Vegyes érzésekkel távoztunk ebből az étteremből. Az étterem kellemes hangulatú, a pincérek kedvesek, helyfoglaláskor tájékoztattak a várakozási időről is. Az árak szerintem magasak egy vidéki étteremhez képest, és 10 % kötelező felszolgálási díj is van. Az ételek elkészítési módjával, ízvilágával nem minden esetben voltunk elégedettek.
2018. október 23.barátokkal járt itt
Az ittjartam. hu értékelései alapján ez Kazincbarcika város legjobb étterme. A város szívében egy forgalmas közlekedési csomópontban található, az emeleten panzió, a földszinten étterem funkcióval. A saroképület körül zöld parkos rész, fedett terasszal, ez a nyári időszakra alkalmas, nem fűtött.
Ambrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Külső képAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étlap/itallapAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - BelsőAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - BelsőAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - BelsőAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étel/italAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étel/italAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étel/italAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étel/italAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étel/italAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étlap/itallapAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étlap/itallapAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - BelsőAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étlap/itallapAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étlap/itallapAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étlap/itallapAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étlap/itallapAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étlap/itallapAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étlap/itallapAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étlap/itallapAmbrózia Étterem és Panzió Kazincbarcika - Étel/ital
Kiváló 2017. október 28.a párjával járt itt
Nagyo finom ételek jo felszolgálás a kis szemuveges [moderálva - a szerk.] pincérnő szupervolt...
Kiváló 2017. augusztus 5.a párjával járt itt
Minden évben eltöltünk pár napot Hajdúszoboszlón, de ebben az étteremben kb. 8 éve ettünk utoljára. Akkor sem adagra, sem választékra nem volt a mi pályánk. Most viszont újra beültünk, mert jó zene volt, és úgy láttuk változtattak az étlapon. Milyen jól tettük!
Kiváló 2017. július 25.gyerekekkel járt itt
Kislányunk nyolcadikos ballagása után mentünk el vacsorázni ide. Nagyon rugalmasak voltak az étteremben. Már előre lefoglaltuk az asztalt, és a vacsora rendelést is leadhattuk, hogy ne kelljen sokat várnunk. Az adagok emberesek voltak, az ízek nagyon finomak. Nagyon elégedettek voltunk mindennel. A desszertre rendelt mascarponés pohárkrém mindent vitt.
Kiváló 2017. május 26.családjával járt itt
Nagyon kellemes az étterem, rendkívül udvariasak a pincérek. Rendelés után normál idő alatt szervírozták az ételeket, amelyek adagja nem volt nagy, de pont elegendő. Nemcsak a gyomrunkat kényeztettük, hanem a szemünket is a tálalás által.
Ha módunk lesz, máskor is betérünk ide.
Ajánlani tudom mindenkinek, aki kulturált környezetben, finomat akar enni-inni!
2017. április 6.a párjával járt itt
Átutazóban voltunk Kazincbarcikán, így adott volt, hogy az ebédünk ott lesz. Helybeli lakost kérdeztünk meg, hogy hol van lehetőség és az Ambróziát ajánlotta. Első benyomás: tiszta helyiség, figyelmes pincér. Az ételek finomak voltak, elegendő mennyiségűek. Kreatív a séf is, mert szemnek tetsző volt a tálalás úgy, hogy nem volt túldíszítve.
2016. szeptember 21.gyerekekkel járt itt
A közelmúltban vettünk részt egy vacsorán ebben az étteremben! Finom, ízletes és bőséges volt a feltálalt ételek. Nagyon figyelmesek voltak a pincérek kicsi gyermekeinkkel szemben is! A desszert is finom volt, de a választék kicsit lehetne bőségesebb!Az étterem tisztasága kifogástalan. Másoknak is ajánlom ezt az éttermet!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2016. május 29.családjával járt itt
Egy családi ebédet ejtettünk meg ebben az étteremben. A tisztaság megfelelő volt, az ételek is megfelelőek voltak, nem kellett különösen sokat várni az ételre. A desszertet viszont nem tartottam megfelelő méretűnek, kicsit lehetett volna bőségesebb.