Hotel BorsodChem Kazincbarcika ★★★

Hotel BorsodChem Kazincbarcika
Hotel BorsodChem KazincbarcikaHotel BorsodChem Kazincbarcika
Hotel BorsodChem KazincbarcikaHotel BorsodChem Kazincbarcika

Hotel BorsodChem Kazincbarcika bemutatkozása

A háromcsillagos Hotel BorsodChem Kazincbarcikán várja látogatóit. A 26-os számú főútról könnyen megközelíthető szálloda 35 szobával, hat apartmannal és wellness-szolgáltatásokkal áll a vendégek rendelkezésére.

Hotel Szeleta Lillafüred - 4 éjszakás ajánlat
4 éjszakás ajánlat
Hotel Szeleta Lillafüred
Hunguest Saliris Egerszalók - Napi ár
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel BorsodChem Kazincbarcika vélemények

2019. január 19.barátokkal járt itt
A fogadtatás nagyon kedves, a recepciós fiatalember és mindenki más is segítőkész volt. A szilveszter este jól megszervezett, a vacsora nagyon finom volt, a zenekar jó hangulatot csinált. Jól éreztük magunkat. Egyetlen negatívum volt, hogy mi még 1-én is ott maradtunk és a félpanziós vacsoránkat 2 óra alatt tudtuk elfogyasztani.
2018. június 18.barátokkal járt itt
A szálloda a Borsodchem vegyipari komplexum nevét viseli, a város szélén fekszik, a Kazincbarcika-alsó vasútállomástól kb 10-12 perces sétára, a Volán buszpályaudvar pedig pontosan az épület előtt található. A belvárostól ennek megfelelően eléggé kiesik, kb.
Hotel BorsodChem Kazincbarcika - Külső képHotel BorsodChem Kazincbarcika - Külső képHotel BorsodChem Kazincbarcika - WellnessHotel BorsodChem Kazincbarcika - WellnessHotel BorsodChem Kazincbarcika - KörnyékHotel BorsodChem Kazincbarcika - KörnyékHotel BorsodChem Kazincbarcika - Külső képHotel BorsodChem Kazincbarcika - BelsőHotel BorsodChem Kazincbarcika - BelsőHotel BorsodChem Kazincbarcika - Külső képHotel BorsodChem Kazincbarcika - EgyébHotel BorsodChem Kazincbarcika - SzobákHotel BorsodChem Kazincbarcika - Külső képHotel BorsodChem Kazincbarcika - Külső képHotel BorsodChem Kazincbarcika - BelsőHotel BorsodChem Kazincbarcika - BelsőHotel BorsodChem Kazincbarcika - BelsőHotel BorsodChem Kazincbarcika - BelsőHotel BorsodChem Kazincbarcika - BelsőHotel BorsodChem Kazincbarcika - SzobákHotel BorsodChem Kazincbarcika - Vendéglátás
2018. április 2.a párjával járt itt
Kellemes hangulatú az étterem, finom és elegendő volt a reggeli és a vacsora is. Külön értékeltünk, hogy sem zsíros, sem sós nem volt az étel! Pici szépséghiba: a somlóinak nevezett desszert csokiöntetes piskóta volt valójában:) A szoba tágas, az ágy kényelmes lenne - de matracot kellene mér cserélni, mert ki van feküdve.
2018. január 3.gyerekekkel járt itt
A foglaláskor megnyerő volt, hogy a vendégek bizalmára alapoztak, mivel nem kértek
se előleget se foglalót. Ár érték arányban megfelelő volt az ajánlat. A bejelentkezés is teljesen rendben zajlott. A szálláshelyünk megfelelő , tiszta kényelmes volt. A rendezvény megszervezett jó hangulatú volt.
Kiváló 2018. január 2.gyerekekkel járt itt
Csodálatos négy napot töltöttünk el a családommal hat fővel a Hotelben!
Fantasztikus személyzet akik mindenben segítettek! Finom bőséges ételek!
Fantasztikus szilveszteri menü és a zenekar, csodálatos hangulatot csinált Nagy Oszkár és zenekara!
Köszönünk szépen mindent!
Újra tervezzük a visszatérést!
Kiváló 2017. július 12.gyerekekkel járt itt
Családosan jártunk itt, nagyon tetszett a szoba, az elhelyezkedés, az étteremben nagyon finoman főznek és gyors a kiszolgálás. Ilyen kedves, rugalmas személyzettel még nem találkoztam. Sok látnivaló van a közelben, kedvencünk a barlangfürdő :) Parkolóhely mindig van a hotel körül, ami ingyenes. Reggeli étkezés már 6:00 óráról van. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
2017. január 2.barátokkal járt itt
A szálloda megközelítésekor kicsit megijedtünk a több kilométeren keresztül a gyár melletti úton közlekedve. Mikor megpillantottuk a szállodát, kedves barátságosnak tűnt. Beérkezvén szép, kulturált szállodai hallban találtuk magunkat. A recepciós hölgy nagyon kedvesen fogadott minket. A szobába érkezvén sem csalódtunk, tágas szoba és fürdőszoba.
Átlagos 2016. november 3.gyerekekkel járt itt
A 4 napos hosszú hétvégén esett a választásunk a Kazincbarcikára, mivel innen sok kirándulóhely elérhető távolságban van. A szállodát azért választottuk, mert pezsgőfürdőt és tekét is tartalmazott a csomagajánlatuk. A hosszú sötét este délután ez jó is lett volna a gyerekekkel, de. . . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. február 16.a párjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a környéket, imádunk kirándulni, csatangolni, ezért választottuk ezt a hotelt. Ez a táj a kedvencünk,imádunk itt lenni. Szilvádvárad, Szalajka liget, Aggteleki cseppkőbarlang stb. . . stb. Ezek a helyek amelyek bármikor nagyon szívesen visszajövünk, A hotel igényünkhöz megfelelő, személyzet kedves, kényelmes szobák, és nagyon finom ételek! Ajánlom mindenkinek!
Kiváló 2016. január 27.a párjával járt itt
A szálloda elhelyezkedése meglepett. Nem gondoltam, hogy közvetlenül a berentei BorsodChem Zrt. bejáratával szemben lesz a hotel. Így a szobából a kilátásunk a füstölgő gyárra volt. :( A hotel egyébként szép és tiszta volt. A személyzet segítőkész volt mindenben. A wellnessezés is tetszett.