Hotel Lukács Kazincbarcika ★★★

Hotel Lukács Kazincbarcika
Hotel Lukács KazincbarcikaHotel Lukács Kazincbarcika
Hotel Lukács KazincbarcikaHotel Lukács Kazincbarcika

Hotel Lukács Kazincbarcika bemutatkozása

A 2005-ben épült Hotel Lukács az észak-magyarországi régió számos csodálatos kirándulóhelyének közelében, Kazincbarcika szívében várja vendégeit. Egy szórakoztató komplexum részeként a hotel közvetlen környezetét a városi strandfürdő parkosított, öthektáros zöldövezete alkotja.

5Szolgáltatás
Napi ár
Hunguest Saliris Egerszalók

Hotel Lukács Kazincbarcika vélemények

Kiváló 2021. szeptember 10.gyerekekkel járt itt
Július elején már nagyon ki voltunk éhezve egy kis hegyi csavargásra. Észak-Magyarország részére vágytunk, tervben volt a Rudabányai bányató és környéke felfedezése. Alföldiek lévén, kellett valami bázis, hogy a környék látnivalóit, beletudjuk sűríteni a 2 napba.
Hotel Lukács Kazincbarcika - EgyébHotel Lukács Kazincbarcika - EgyébHotel Lukács Kazincbarcika - EgyébHotel Lukács Kazincbarcika - EgyébHotel Lukács Kazincbarcika - EgyébHotel Lukács Kazincbarcika - Egyéb
Kiváló 2017. október 8.a párjával járt itt
4 napot töltöttünk Kazincbarcikán. Kirándulási céllal érkeztünk.
A Lukács Hotel volt a szállásunk. Félpanzióval foglaltuk. Nem csalódtunk benne. Igaz az elején annyi gond volt, nem működött a tv. De rögtön jöttek és beállították. Az étkezés kiváló. Nagyon finom ételeket kaptunk. Igazi házias. Kedves személyzet. Nagyon készséges. Látszik ez egy családi vállalkozás.
Hotel Lukács Kazincbarcika - Külső képHotel Lukács Kazincbarcika - Külső képHotel Lukács Kazincbarcika - KörnyékHotel Lukács Kazincbarcika - VendéglátásHotel Lukács Kazincbarcika - VendéglátásHotel Lukács Kazincbarcika - Vendéglátás
Kiváló 2014. szeptember 14.családjával járt itt
1 éjszakát töltöttünk a szállodában. Szép, kellemes környezettel rendelkezik,családok, barátok számára egyaránt megfelelő. A strand mellett van, nyáron ez hatalmas előny. A személyzet kedves, az étterem szuper,finom, szépen tálalt ételek vannak,van fedett és teraszos rész is. Kisgyerekek számára 6 éves korig ingyenes a szállás, úgy gondolom, ez nagyon korrekt!