Fürtös Vendéglő Kecel

étterem, vendéglő
Fürtös Vendéglő Kecel
Fürtös Vendéglő KecelFürtös Vendéglő Kecel
Fürtös Vendéglő KecelFürtös Vendéglő Kecel

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Takler Kúria Szekszárd

Fürtös Vendéglő Kecel vélemények

2055
Kiváló 2023. május 7.a párjával járt itt
Hogy kerül az ember Kecelre ebédelni? Hát úgy, hogy máshol nem tud. Kalocsán ettünk volna, de kiderült, hogy szinte minden étterem bezár vasárnap du. kettőkor vagy háromkor, ami nem zárt be, az a Dunaparton a Duna, meg a Juca néni csárdája, kimentünk oda is, 6-7 km, de mindkettő zsúfolásig tömve volt, a Juca néniben mondták is, hogy egy órán belül ne is számítsunk semmire, terhelt a konyha.
Fürtös Vendéglő Kecel - Külső képFürtös Vendéglő Kecel - Étel/italFürtös Vendéglő Kecel - Étel/italFürtös Vendéglő Kecel - Étel/italFürtös Vendéglő Kecel - Külső képFürtös Vendéglő Kecel - Külső képFürtös Vendéglő Kecel - EgyébFürtös Vendéglő Kecel - BelsőFürtös Vendéglő Kecel - BelsőFürtös Vendéglő Kecel - MosdóFürtös Vendéglő Kecel - Étlap/itallapFürtös Vendéglő Kecel - Étlap/itallapFürtös Vendéglő Kecel - Étlap/itallapFürtös Vendéglő Kecel - Külső képFürtös Vendéglő Kecel - Belső
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 26.barátokkal járt itt
A környék legjobb étterme, ha Kecel felé járunk, mindenképp betérünk. Sok lagziban ahol jártunk, innen rendelték az ételt, nagy kedvencünk
Kiváló 2019. március 31.gyerekekkel járt itt
Egy vasárnapi nap ebédeltünk a Fürtös Vendéglőben. Svédasztalos lehetőség volt,bőséges kínálattal,nagyon finom ételekkel,desszertekkel. A pincérek kedvesek,gyorsak,segítőkészek. Gyerekbarát hely. Már többször is jártunk ott, de biztos vagyok benne hogy még vissza térünk :) Mindenkinek csak ajánlani tudom, a környékben szerintem a legjobb.
Kiváló 2014. december 9.barátokkal járt itt
Ugyan nem az étteremben jártunk, hanem egy rendezvényen biztosította a Fürtös étterem az étkezést és kiszolgálást.
A viszonylag nagy létszám ellenére a kiszolgálás folyamatos és zavartalan volt. Az alkalmazottak figyelmesek, segítőkészek, udvariasak.
Az ételek változatosak, bőségesek és nagyon finomak voltak. Köszönjük!
Fürtös Vendéglő Kecel - Belső