Barátok Asztala Étterem Kecskéd

Portobello Hotel Esztergom

Barátok Asztala Étterem Kecskéd vélemények

2076
2023. szeptember 11.egyedül járt itt
Úgy alakult, hogy ma, mármint vasárnap, a Barátok asztalánál ebédeltem. Valahol csak kell. Kint nagyon meleg volt, gondoltam, inkább bent. Hányan vagyok? Egyen. Akkor jó lesz nekem ide. Ez egy kétszemélyes asztal volt, a létező leglehangolóbb helyen, a pult előtt, a konyhából ki-be járó forgalomban, meg a WC-re járók útjában.
Barátok Asztala Étterem Kecskéd - Külső képBarátok Asztala Étterem Kecskéd - Külső képBarátok Asztala Étterem Kecskéd - Külső képBarátok Asztala Étterem Kecskéd - Étlap/itallapBarátok Asztala Étterem Kecskéd - Étlap/itallapBarátok Asztala Étterem Kecskéd - BelsőBarátok Asztala Étterem Kecskéd - Étel/italBarátok Asztala Étterem Kecskéd - BelsőBarátok Asztala Étterem Kecskéd - Étel/ital
2023. augusztus 10.barátokkal járt itt
Egy jó nagy zuhé után érkeztünk az étterembe, így a megközelítése pocsolyás úton vezetett, átugrálva a nagy tócsákon. Egyből az ajtó melletti asztalt kaptuk, aminek az elhelyezése nekem annyira nem tetszett, kényelmetlen volt így beszélgetni. Plusz kissé huzatos is. . . Az ételeket hamar kiválasztottuk, elég bőséges volt a választék.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt már1 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 192 feltöltött kép
Kiváló 2021. november 24.családjával járt itt
Nagyon szeretjük ezt a helyet, kellemes, finom ételek, kedves kiszolgálás. Ezért a közelgő szülinapot is itt tartottuk, mely nagyon jól sikerült. Semmi negatívumot nem tudok írni. Köszönet a séfnek és az egész személyzetnek. Az épületben is sok hely van, de a teraszon még kellemesebb nyáron az étkezés.
Barátok Asztala Étterem Kecskéd - EgyébBarátok Asztala Étterem Kecskéd - Egyéb
Átlagos 2020. június 11.a párjával járt itt
Úgy adódott,hogy a feleségemmel nem volt lehetőségünk a munka miatt ebédelni. Du: 18 órakor érkeztünk. Az étterem egyszerű ,de mi pont az ijet szeretjük. Kedves volt a pincér és az étel is hamar elkészült. A tálalás teccetős igényes ,de a mennyiségtől megállt a szemem. Egy kicsit volt csak több mint a főzőműsorokba összekent tányér.
Kiváló 2015. október 1.a párjával járt itt
Finom ételek és barátságos kiszolgálás. A somlói galuska 2 személyes ! Változatos ételek, udvarias, rugalmas személyzet.
Gyenge 2015. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
2015 július vége felé egy kisebb esküvőre voltunk hivatalosak amit a Barátok Asztala étteremben ünnepeltünk. Az étterem nem volt ismeretlen a számunkra, mert már többször jártunk ott régebben, és mindig megvoltunk elégedve. Most egy kis helyiségbe voltunk ,ahol nem volt légkondi, és így rettenetesen meleg volt, amit egy mozgó klímával le lehetett volna hűteni.
2014. december 30.családjával járt itt
Kedves, kézséges személyzet. Már több alkalommal jártam itt, az ételekre, választékra és kiszolgálásra nem tudok rosszat mondani. Ár-érték arány megfelelő.
Ami nem tetszik: az ételszag, a sült olaj szaga terjeng az étteremben.
Egyébként több ízben, előzetes megbeszélés alapján hoztam el frissen sült tálakat otthoni fogyasztásra.
Merem ajánlani egy átlag ebédre, vacsorára.
Átlagos 2014. augusztus 26.barátokkal járt itt
4 fős baráti társasággal mentünk. Mindenki étlapról rendelt főfogást és egy italt. Az étlap újfajta ételeket tartalmaz, szinte mindet végig kostólnám. Általában vadhúsok, de van sült fagylalt pld. sajnos vegetáriánus étel nincs az étlapon. Szokott torkos csütrörtököt tartani, ekkor sokan vannak, helyet kell előre foglalni, néha svédasztal is van korlátlan fogyasztással.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 15 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. március 12.gyerekekkel járt itt
Már többször jártunk itt,de legutóbb a múltheti torkos csütörtökön voltunk vacsorázni a családommal. Nem nagy,de annál hangulatosabb a berendezése,az étlapon bőséges a választék, az ételek nagyon finomak és hatalmas adagok(nem tudtuk megenni mindent). A fiatal személyzet nagyon kedves és udvarias volt.