Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét
Fekete Gólya Vendéglő KecskemétFekete Gólya Vendéglő Kecskemét
Fekete Gólya Vendéglő KecskemétFekete Gólya Vendéglő Kecskemét

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét bemutatkozása

Éttermünk a 2010-es év tulajdonosváltása után új szemlélettel lépett rá arra az útra, aminek talán sohasem lehet vége, legalább is bízunk benne! Szemléletünk középpontjában nem más a főszereplő, mint a VENDÉG, még akkor is, ha a mai modern, rohanó világban el akarják velünk hitetni, hogy nincs szükség azokra az ízekre, amit anyáink és nagyanyáink hagytak ránk örökségül.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét vélemények

Átlagos 2023. január 22.családjával járt itt
Tulajdonképpen nem mi siettünk, hanem inkább minket sürgettek, amiért délidőben csak egy kávét fogyasztottunk. Az étterem kinti része nem volt tele, mégis érződött, hogy "ezt nem illik". A kávé mély benyomást nem hagyott, de a felszolgálók viselkedése inkább.
Kiváló 2022. november 12.a párjával járt itt
Sikerült a mai napon bejutnunk az étterembe ( sokan voltak ott ma is!), ahol ismét nagyon ízletes ételeket ettünk, és udvarias, kedves kiszolgálásban volt részünk.
Gyenge 2022. február 20.családjával járt itt
- a székből egy szög állt ki,szerencsére nem a gyerekek ültek bele
- poharak töredezettek voltak
- a WC mellett fél méterre volt az asztalunk,talán ennyire nem kellene minden cm2 kihasználni
- a pincér türelmetlen és figyelmetlen volt
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már
Kiváló 2022. január 22.gyerekekkel járt itt
Ha arra járunk, ki nem hagynánk.... Mindig előre foglalunk asztalt, így nem ér meglepetés, hogy teltház van. Nagyon finomak, izletesek az ételek, gyors, udvarias a kiszolgálás. Még nem csalodtunk sose.
Kiváló 2021. november 13.családjával járt itt
Ezt az éttermet mindenkinek,csak ajánlani tudom. Teljesen mindegy, hogy milyen korosztály számára. Lehet idös,fiatal,középkorú. Gyermekes család9k is igénybe vehetik ennek a csodálatos étteremnek a vendégszeretetét. Készséggel állnak rendelkezésére. Fantasztikus étlappal,kiszolgálásal várják az éhes vendégeket.
Kiváló 2021. november 8.a párjával járt itt
Már korábban is jókat hallottunk az étteremről, ám Budapestről csak ritkán vezet a 44-es út felé az utunk. De arra játunk, gondoltunk, megnézzük, ha csak egy kávéra is térünk be. . persze, hogy nem volt foglalásunk szombat ebédidőben! De ez egy pillanatig sem okozott gondot, pedig folyamatosan érkeztek a vendégek.
Szörnyű 2021. november 1.családjával járt itt
11 h-kor közlik hogy 1 oránk van ebédelni mert Nincs szabad asztal.
Az étel hidegen érkezik. Semmi ize sincs:
A pincér barátságtalan és közli a vendégemnek hogy mert reklamáltam máskor nem Szolgál minket ki.. Nem is aktartunk ide többet jönni..
2055
Kiváló 2021. október 10.barátokkal járt itt
Egy kisebb kirándulócsapatot vezettem pénteken Szeged környékére, és elhatároztam hogy a Fekete Gólyában eszünk, mint az ittjartam. hu szerint a legjobb kecskeméti étteremben. Este internetes próbálkozás arra, hogy helyet foglaljak. . . nem sikerült. Ez a része rosszul működik. Másnap déltájt két telefont is megeresztettem.
Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Külső képFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Étel/italFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Étel/italFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Étel/italFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - BelsőFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Külső képFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Külső képFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Külső képFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Külső képFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Étel/italFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Étel/italFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Külső képFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Külső képFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - BelsőFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - BelsőFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - BelsőFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - BelsőFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Étel/italFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Étel/italFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Külső kép
Kiváló 2021. szeptember 9.a párjával járt itt
Többször megfordultunk itt a párommal, mert eddig a legjobb hely, ahol jártunk. Azért a lakhelyünktől 60 kilométerre elmenni vacsorázni, ez mindent elmond.
Kiváló 2020. szeptember 22.barátokkal járt itt
Egy wellness üdülésről hazafelé, megálltunk vacsorázni. Már annyit hallottam az étteremről, hogy tervbe vettem hogy egyszer ha arra járunk, megkóstolom a főztjüket. Hát nem csalódtam. Udvarias pincér fogadott bennünket. A kellemes teraszon tisztaság és rend uralkodott, ott választottunk asztalt. Leadtuk a rendelést, amire nem kellett nagyon sokat várni.
Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Étel/italFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Külső képFekete Gólya Vendéglő Kecskemét - Étel/ital
Fekete Gólya Vendéglő Kecskemét a térképen
6000 KecskemétBorbás tanya 50.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • kisállat bevihető • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • szabadtéri • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-CS
P-Szo
V
magyar
hagyományos magyar fogások
Zene
Élőzene: jazz
Gépzene: jazz, könnyűzene, latino, magyar népzene, magyar slágerek, musical, nemzetközi slágerek
Különtermek
Nagyterem - max. 140 fő