Kecskeméti Csárda és Borház Kecskemét

Kecskeméti Csárda és Borház KecskemétKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kecskeméti Csárda és Borház Kecskemét vélemények

2023. január 27.családjával járt itt
A csárda beltere szívet melengető, rusztikus, hangulatos, giccsmentes, szeretnivaló. Fából készült népies székek, az asztalokon kékfestő terítő, a falakat népi kerámiák díszítik. A Házi áldás sorait is jó érzés volt olvasni az egyik falvédőn. A honlapról megtudhatjuk, hogy az étteremnek egy 170 éves műemléképület ad otthont.
Kecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - EgyébKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - Egyéb
Kiváló 2022. január 21.gyerekekkel járt itt
Én a kis szűkebb családommal évek óta visszajárok ide.Azt hiszem ez már önmagában is egy pozitív kritika, de a pontozás alapján is látni lehet, hogy egy színvonalas, kedves étterem.Bár kinek szívesen ajánlom, aki a szolíd, Magyaros hangulatú helyeket kedveli.
Kiváló 2020. május 12.családjával járt itt
Az elmúlt években több alkalommal jártunk az étteremben, már telefonon is rendkívül udvariasan fogadták az asztalfoglalást.
A csárda hangulata megalapozza a betérő vendég hangulatát, ezt fokozza a felszolgálók kellemes stílusa.
Az étlapon hatalmas a választék, az ételek bőségesek, igazán finomak.
Érezhető, hogy itt a vendég az első!
Szeretettel ajánljuk mindenkinek!
Kiváló 2019. december 16.barátokkal járt itt
Minden évben adventkor meglátogatjuk egy-egy várost, most Kecskemétre esett a választásunk!
Belváros megtekintése után beültünk megebédelni a Kecskeméti Csárda nevű vendéglőbe.
Az volt az érzésünk, hogy haverokhoz benéztünk egy ebédre. Baráti fogattatás, hangulatos és kellemes hely, finomak az ételek, bőséges adagok, tökéletes ár/értek arány.
Csak gratulálni tudok a csapatnak! Csak így tovább!
Kiváló 2019. október 4.családjával járt itt
Szeptemberben újra felkerestük az éttermet. Legutóbb ebédeltünk most viszont vacsorázni tértünk be. Ugyanaz a szívélyes fogadtatás várt minket mint legutóbb. Pillanatok alatt asztalt kaptunk és egy kiváló pincért. Azonnal megkaptuk az étlapot és hamar a kért italokat. Az ételek választéka fantasztikus.
Kiváló 2019. március 16.a párjával járt itt
Kora délután látogattunk az étterembe. Helyünkre kísértek bennünket, azonnal kaptunk étlapot, felvették az ital rendelést, majd diszkréten vártak, hogy kiválasszuk az ételeket. Mind utóbb megtudtuk egy tanuló fiatalember lett a pincérünk.
Kiváló 2018. május 21.barátokkal járt itt
Tökéletes lezárása volt egy háromnapos kirándulásnak.17 fővel erkeztunk váratlanul. Megoldották, hibatlan ízvilágú ételek, klasszikus, gyors kiszolgálás, rég nem tapasztalt kedvesség.
Gyenge 2018. február 2.családjával járt itt
Kedves Csárdám lefelé tartó ágban van. Az adagok csökkentek, igaz az árak is csökkentek. Az ételek eddigi harmonikus ízletessége, tálalása, összességében az igényessége határozottan romlott. Próbálkoztunk többször is, nem javult. Egyszer előre bejelentve két órát vártunk a tálalásra . . .
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 17 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. április 7.a párjával járt itt
A neten való étterem keresés után esett a választásunk erre a korhű csárdára.
Nem csalódtunk,tényleg hangulatos kis hely.
A személyzet nagyon kedves udvarias volt.
A felszolgáló a második látogatásunkkor megismert minket és nagyon szívélyesen fogadott.
Az ételek isteni finomak voltak és nagyon bőségesek!
Csak ajánlani tudom!
Kecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - BelsőKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - Étel/italKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - Étel/italKecskeméti Csárda és Borház Kecskemét - Étel/ital
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 41 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 66 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
2016. november 8.a párjával járt itt
Az előzőekben itt leírtak alapján látogattuk meg ezt a csárdát, átutazóban, ebédidőben. Időnként amerre járunk célzottan, ajánlás alapján térünk be kiemelt, jobb helyekre. Lehet, hogy sokat vártunk tőle, de számunkra nem azt teljesítette, amit vártunk. Ez tényleg egy korhű csárda, annak megfelelő környezettel, hangulatos berendezéssel.