Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét

Kert Étterem Caffé & Grill KecskemétKert Étterem Caffé & Grill Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét vélemények

Kiváló 2023. január 6.gyerekekkel járt itt
Úgy alakult, hogy megint Kecskeméten jártunk a két ünnep között. Ezért gondoltuk kipróbálunk egy olyan éttermet ahol még nem jártunk. A választásunk a Kert Étteremre esett. Igaz most 7 személyre kellett asztalt találnunk,de szerencsénkre ez itt sikerült. Amikor megérkeztünk a pincér hellyel kinált bennünket.
Kert Étterem Caffé & Grill Kecskemét - EgyébKert Étterem Caffé & Grill Kecskemét - EgyébKert Étterem Caffé & Grill Kecskemét - EgyébKert Étterem Caffé & Grill Kecskemét - EgyébKert Étterem Caffé & Grill Kecskemét - EgyébKert Étterem Caffé & Grill Kecskemét - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. december 18., kollégákkal járt itt
Lezárult egy nagy projekt, és az év is végéhez közeledünk. Itt volt a szokásos, céges vacsoránk ideje. Ismét Kert és Grill lett a helyszín. Főnökünk annyira meg volt elégedve a hellyel, hogy pár családi, üzleti rendezvényét is itt tartotta. Nem véletlenül. Csak jókat tudok mondani. Igen korrekt kiszolgálásban volt részünk.
Kiváló 2019. március 10.a párjával járt itt
Az interneten böngészve jutottam el az étteremhez, és a honlapjuk áttanulmányozása után, azonnal a kipróbálandó helyek listájára került. Mivel nem helyi lakosok vagyunk,így csak az alkalomra kellett várni,ami két napja bekövetkezett. A párommal déltájban látogattuk meg az éttermet.
Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. december 30., kollégákkal járt itt
Előbbre kellett hoznunk a céges, évzáró vacsorát. A nyáron megismert hely már foglalt volt, így kipróbáltuk ezt. Emeleti különteremben foglaltunk helyet, jó 20 fővel. Italok megrendelése gyorsan lezajlott. Főnökünk jelezte, hogy tálakat rendelt, de ki-hogy gondolja. Nos, nem akartam különcködni, de már előre tájékozódtam a lehetőségekről, így bakonyi Betyárlevest csak kértem.