Kishomok Bisztró Kecskemét

Kishomok Bisztró KecskemétKishomok Bisztró Kecskemét

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Kettőnk titka
Hotel Három Gúnár Kecskemét
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Kishomok Bisztró Kecskemét vélemények

Kiváló 2019. július 22.a párjával járt itt
Kishomok Presszó, Kecskemét

Ismét ajánlani tudom, nagyon jó hely, párommal voltunk itt ismét születésnapomat ünnepeltük május 27-én az étel nagyon finom volt. Húslevest, és rántott szeletet ettünk sült burgonyával. Isteni finom volt ismét minden.
Kiváló 2016. május 26.a párjával járt itt
Amikor hétvégén kiruccanunk Kecskemétre, mindig itt költjük el az ebédidőt a Kishomok Bisztróban, ahol az ebéd szerintem az országban talán a legfinomabb, hiszen itt igazi házias ételeket talál az ember, és olyan ízekkel találkozik ismét amit a nagymama, vagy anyukája konyhájában evett az ember.
Kiváló 2014. június 22.a párjával járt itt
Tegnap 2014. 06. 20-án ismét jártunk Kecskeméten, és ebédelés végett a buszpályaudvarral szemben, a MALOMnál ismét felkerestük a KISHOMOK Presszót.
Kiváló 2014. április 5.egyedül járt itt
Én rendszeresen ebédelek itt. A minőség kifogástalan, a kiszolgálásról nem beszélve. A felszolgáló lányokról csak szuperlatívuszokban lehet beszélni. Az árak: Menü 790,-Ft, egy kori sör 300 (gyenge? Borsodi csapolt van, aki másra vágyik válasszon az üveges kínálatból :-))Nyitvatartása is korrekt, este 23-ig van nyitva, péntek szombat nyújtott nyitvatartás (01-ig).
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 26 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 131 feltöltött kép
2014. február 24., kollégákkal járt itt
A bisztró elhelyezkedése kiváló,mivel az autóbusz pályaudvaron található. Az utóbbi időben többször ebédeltünk itt mivel a munkánk ide szólított. Általában a meghirdetett menüt fogyasztottuk kb 1000Ft/adag aminek a minőségével semmi kifogás nem volt. A pincérek gyorsak és figyelmesek. A csapolt sör olcsó de gyenge (250Ft/korsó).