Szélmalom Csárda Kecskemét

Granada Hotel Kecskemét

Szélmalom Csárda Kecskemét vélemények

Kiváló 2024. január 28.családjával járt itt
Hangulatos szép hely .
Jó parkolási lehetőség némelyik nagyobb vendéglátó egységet fölözi nagyon kedvesek voltak a felszolgálók s gyorsak voltak .
Szélmalom Csárda Kecskemét - EgyébSzélmalom Csárda Kecskemét - Egyéb
2020. február 25.gyerekekkel járt itt
Klasszikus magyar ételeket kínáló csárda. Kifejezetten jó a pacal és a halászlé, ízre, állagra egyaránt. Jó rántott borjúláb és a palacsinta. Kriminális, elsózott, állagproblémás, vaj nélküli vagy kevés vajat tartalmazó krumpli püré. Mintha nem ugyanazon a konyhán készült volna. Két pincérünk kedves, a fizető-pincér mogorva.
Szélmalom Csárda Kecskemét - Külső képSzélmalom Csárda Kecskemét - Étel/italSzélmalom Csárda Kecskemét - Étel/italSzélmalom Csárda Kecskemét - Étel/italSzélmalom Csárda Kecskemét - Étel/italSzélmalom Csárda Kecskemét - Belső
Kiváló 2019. december 17.gyerekekkel járt itt
Karácsony előtt ismét Kecskeméten jártunk és ismét betértünk a Szélmalom csárdába. Most csak négyen mentünk. Olyan ételeket választottunk amiket a múltkor csak kinéztünk,de nem kóstoltunk meg. Most sem csalódtunk. Hatalmas adagok voltak és nagyon szépen,gusztusosan voltak tálalva,díszítve.
Szörnyű 2019. január 23.a párjával járt itt
Kezdjük a kiszolgálással, a pincér sablonosan jött ment, annyit nem kérdezett ízlett-e az étel. Levesek közül a már említett zöldséges bablevest kaptuk, mindenféle zöldséggel telehányt és "majdnem fogakat kitörő" ropogós babbal(esküszöm Bud Spencer chilis babja is finomabb volt ennél), de ráhagytam, gondoltam ez valami helyi specialitás.
Kiváló 2017. március 18.a párjával járt itt
A héten jártunk arra és éppen éhes gyomorral. A nagy robosztus szélmalom kerekei betölthették volna funkciójukat, mert iszonyatos széljárás volt. De! Más lett a funkciója! Éhező embereknek ad nagyon finom ételeket. Mivel még nem jártunk itt inkább a korgó gyomrunk invitált be ebédelni. Egy szikra hely nem volt az étteremben.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 10 helyen első értékelőNépszerű író - 163 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 415 feltöltött kép
Kiváló 2016. augusztus 9., kollégákkal járt itt
Készültem a kecskeméti üzleti ebédre. Egy-két helyet ismertem csak, de a Szélmalom csárda volt a legerősebb az emlékeim között, ezért tájékozódtam itt, az "anyahonlapon". Nem csalódtunk! A hely kellemes, a pincérek ott vannak, segítenek amikor kell, de semmi tolakodás. Az adagok méretezése XXL-es, bőven van idő beszélgetni mellette.
Szélmalom Csárda Kecskemét - Külső képSzélmalom Csárda Kecskemét - Belső
Átlagos 2016. augusztus 4. járt itt
Érkezésünkkor a pincérek nem akartak előkerülni, amikor végre odajöttek,akkor is mogorvák voltak. Az ételeknek nem sok íze volt, teljesen átlagos,inkább menza jellegű. A mosdók állapota szörnyű,de az egész környék lehangoló. Nem hiszem,hogy még egyszer itt ebédelnék, semmi olyat nem tudok mondani,ami miatt érdemes lenne ide betérni, az ételek miatt biztosan nem.
Kiváló 2016. június 19.családjával járt itt
Szüleim 50. Házassági évfordulójának megünneplése céljából tértünk be a Kecskeméti Szélmalom Csárdába. Az alkalomból kifolyólag, még a megszokottnál is jobban reméltem, hogy a hely beváltja a hozzá fűzött reményeimet, azonban ennél sokkal többet adott.
Kiváló 2015. augusztus 31.barátokkal járt itt
Minden tekintetben hatalmas hely! Hatalmas a szélmalom, kívül és belül is. A tetejéig fel lehet menni, szerencsére a pincéreknek oda lift segít felvinni az ételeket. Hatalmas grízgombócot adnak a levesbe, ami már tényleg eltelít annyira, hogy melegebb időben lemondjunk a főfogásról. Ami szintén hatalmas!
Kiváló 2015. június 24.egyedül járt itt
Csak jót tudok mondani a kecskeméti Szélmalom csárdáról. A pincérek kedvesek, udvariasak, az ételek jók, az árak reálisak. A személyzet mindig segítőkész, megbízható és csak mosolyogni láttam eddig őket. Szinte naponta rendelek tőlük vagy személyesen fogyasztok,de a kiszolgálás mindig hozta a megszokott szintet. Mindenkinek jó szívvel ajánlom ezt a vendéglőt.