Sport Hotel Kecskemét

Sport Hotel Kecskemét
Sport Hotel KecskemétSport Hotel Kecskemét
Sport Hotel KecskemétSport Hotel Kecskemét

Sport Hotel Kecskemét bemutatkozása

A kecskeméti Sport Hotel az M5-ös autópálya lehajtójától 2,5 kilométerre, az Izsáki utcában található. A szálloda kényelmes szobái és a környék nyújtotta számos kikapcsolódási és sportolási lehetőség elsősorban az aktív pihenés szerelmeseit vonzza.

Hotel Három Gúnár Kecskemét - Kettőnk titka
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Sport Hotel Kecskemét vélemények

Átlagos 2019. december 11.a párjával járt itt
Szeptember közepén töltöttünk itt egy éjszakát a párommal. A cél a város megtekintése volt. Kicsit retro a szoba,de tiszta,kényelmes ágy várt ránk. a fürdőszobában törököző kitéve. Tv Wifi volt a szobában. A személyzet kedves,segítőkész. Mi reggelit is kaptunk,ami bőséges,és választékos volt.
2019. november 12.kollégákkal járt itt
Egy éjszakára szálltunk meg. A hotel a főút mentén van, de a szoba a belső udvarra nézett, így nem volt zajos, és a kocsit is láttam. A parkolásért nem kellett külön fizetni. A szoba tiszta, rendezett, felszerelt, kaptam törölközőt, asztal és szék is volt, a tévé működött. A félpanziótól nem voltam elbűvölve.
2019. szeptember 13.a párjával járt itt
Mindennel elégedettek voltunk, bár tudtommal teltház nem volt, a késő esti és a kora reggeli zajok igen zavaróak voltak! A fürdőszoba használat, a köhögés és még a beszéd is könnyen áthallatszódott a vékony falak miatt! Összességében tetszett a szoba felszereltsége és a tisztasága is kiemelkedő volt!
Kiváló 2019. július 7.gyerekekkel járt itt
Nagyszülőként unokával töltöttem itt 6 éjszakát. A recepciósok udvariasak, előzékenyek,minden kérésünkre rendelkezésre álltak, a szállodában tisztaság van,a szoba és a fekhely kényelmes, az ellátás jó, a vacsoráknál a pincér fiú nagyon kedves volt! Összességében nagyon meg voltam elégedve! Merem ajánlani másoknak is!
2018. augusztus 24.gyerekekkel járt itt
Úgy alakult az élet, hogy az áprilisi itt tartózkodás után július végén is eljöttünk, ezúttal a lányommal. Kényelmes, 3 ágyas szobát kaptunk. A felszolgáló hölgy zárkózott, elutasító hozzáállása negatív élményként jelenik meg az emlékeimben. Az éttermi ellátás ismét gyengécske volt.
2018. június 30.gyerekekkel járt itt
Hat tagú családdal érkeztünk a hotelbe, az előzetesen lefoglalt egyik 3 ágyas szobát nem tudták biztosítani, helyette adtak egy tágas-kényelmes-szép lakosztályt felár nélkül. A recepciós hölgy készségesen tájékoztatott minket a városi rendezvényekről, ekkor volt a Hírös Hét. A szobák és az egész hotel tisztasága kifogástalan.
Sport Hotel Kecskemét - Környék
2018. április 2.gyerekekkel járt itt
Ami tetszett: ár-érték arány (2 személyes fürdőbelépőt tartalmazott a foglalás a szuper Kecskeméti fürdőbe), személyzet segítőkészsége, mivel beteltek minden szoba nagylakosztályt kaptunk min. ráfizetéssel, korrekt mennyiségű / választékú svédasztalos reggeli

Ami kevésbé tetszett: forgalmas útra néznek a szobák, a kihúzható ágy törött volt és nem lehetett betolni, a törülközőtartó törött volt, a laminált parketta csereérett volt
Átlagos 2017. augusztus 12.gyerekekkel járt itt
2 éjszakára szálltunk meg. Leginkább a kedvező ár miatt döntöttünk a hotel mellett, mert tudtuk hogy csak aludni fogunk oda járni. Kedvező áron foglaltuk a szobát, azért nem is számítottunk többre. Egyszerű, aránylag tiszta, semmi extra, egyszóval átlagos. A recepciós hölgy nagyon kedves, segítőkész volt.
Átlagos 2017. március 7.a párjával járt itt
Zavartalan kikapcsolódás részesei lehettünk a Sport Hotelben. A vacsora minden igényt kielégített. Három fogásos volt, finom, és bőséges. Egy szavunk sem lehetne, de van. A leves olyan volt, mintha minden este ugyanazt ettem volna, de szó se többet, mert mindig finom volt.
Átlagos 2016. december 31.gyerekekkel járt itt
A lakosztályok nagyon szépek és jól felszereltek, de mikor megérkeztünk egy fűtetlent kaptunk, majd a reklamációnk után átköltözhettünk egy másikba, ahol viszont a TV távirányítója nem működött. Az első nap a vacsorát nem akkor kaptuk amikorra ígérték, és csak egyféle volt. A második napon kétféléből lehetett választani, ami majdnem ugyanaz volt.