Kehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány
Kehida Family Resort KehidakustányKehida Family Resort Kehidakustány

Kehida Family Resort Kehidakustány bemutatkozása

Hévíztől északra, Kehidakustányban található a Kehida Family Resort, a Kehida Termál Gyógy- és Élményfürdő közvetlen szomszédságában. A szálloda kényelmes szobákkal, saját wellnessrészleggel várja vendégeit, a környéken pedig számtalan programra nyílik lehetőség.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Kedvező ajánlat
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Kehida Family Resort Kehidakustány vélemények

Kiváló 2018. november 3.gyerekekkel járt itt
A szálláson nagyon tetszett a szoba, bőséges volt a reggeli.
A wellness nyitva tartása sajnos csak este 20 óra , amin szerintem
lehetne módosítani legalább 22 óráig.
2018. október 24.a párjával járt itt
Októberi lazulásra kíválóan ajánlom mindenkinek. Nyáron nem tudom milyen a helyzet,de most teljes csend és nyugalom. Igazán jól tudtunk pihenni. A fürdő zaja után jó volt ide visszatérni és lazulni. kedves személyzet és tisztaság fogadott bennünket. Egyetlen hiányosság,csak az egyik szauna működött. Szerettem volna az infraszaunát is kipróbálni. Üdvözlettel Pilismarótról
Gyenge 2018. augusztus 24.a párjával járt itt
4éjszakára érkeztünk,de a 2. -nál meg kellet szakitani, mert nem lehetett pihenni az erkélyen zúgó nagy teljesitményű kültéri egységtől,ami a felettünk és az alattunk lévő szobákat táplálta. Ilyen helyre felszerelni egy ennyire hangos egységet nem igazán szerencsés. A szobában az ágyakon,elfáradt matracok voltak.
Kiváló 2018. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Minden rendben volt, mindössze egy dolgon lehetne javítani. Lehetne étterme is a szállodának, így igény esetén ebéd és vacsora is elfogyasztható lenne a szálláson.
2018. június 28.a párjával járt itt
A szálloda már kivülről egy kissé lepukkant állapotot mutat,(vakolat hullás) ami a belső részeken szerencsére nem mutatkozik. A vellness részleg ben a medence megfelelő ,a finn szauna is,csak azt sajnáltam hogy az infra szauna nem volt üzemképes,igy nem került kipróbálásra. Amit még hiányoltam az egy fittness terem .
Kiváló 2018. május 24.családjával járt itt
Kenyelmes nyugodt hely csend nyugalom a szemelyzet udvarias segitokesz udvarias barmibe segitenek rend tisztasag van
Kiváló 2018. április 7.gyerekekkel járt itt
Magam és családom nevében szeretném megköszönni színvonalas szolgáltatásukat!A szálloda csodálatos,az ott dolgozó munkatársak mindannyian nagyon kedvesek,készségesek!Csodálatos emlék az Önöknél most eltöltött négy Húsvéti ünnepnap!
2018. március 19.a párjával járt itt
Az egyetlen dolog, ami nem nyerte el a tetszésem, hogy a két összetolt ágy lábán nem volt csúszásgátló, vagy valami rögzítő, ami nem engedte volna meg, hogy szétcsússzanak az ágyak
2018. március 5.a párjával járt itt
Nagyon jól éreztük magunkat, a párna és az ágy nem volt a legkényelmesebb, és hiányoltuk este az éttermet a szállodán belül. De ezen kívül meg voltunk elégedve a szolgáltatással, amit kaptunk.
Kiváló 2018. február 14.a párjával járt itt
Kényelmes fekvőhely a tágas szobában, kádas fürdőszoba teljes komfort érzés. Finom reggelik, kedves személyzet. Rendkívül jó ár/érték arány. Kiváló parkolási lehetőség. A szálloda minden igényünket kielégítette. Biztosan vissza megyünk még. Köszönjük szépen. Szuper volt a szoba, az ellátás, és a wellness is. Bárkinek szívesen ajánlom.