Kehida Termál Hotel Kehidakustány ★★★★

Kehida Termál Hotel Kehidakustány
Kehida Termál Hotel KehidakustányKehida Termál Hotel Kehidakustány
Kehida Termál Hotel KehidakustányKehida Termál Hotel Kehidakustány

Kehida Termál Hotel Kehidakustány bemutatkozása

A Kehida Termál hotel 42 szobával áll rendelkezésre Kehidakustányban. Családi fürdője 2400 négyzetméter vízfelülettel, 13 medencével, több mint 1500 ingyenesen használható nyugággyal, ingyenes parkolási lehetőséggel várja kedves vendégeit.

Barbara Apartmanház Kehidakustány - Családi ajánlat a márciusi ünnepekben
Családi ajánlat a márciusi ünnepekben
2024.04.07-ig
Barbara Apartmanház Kehidakustány
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő - Senior ajánlat félpanzióval
Senior ajánlat félpanzióval
04.01-05.29.
Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Kehida Termál Hotel Kehidakustány vélemények

Kiváló 2024. március 17.a párjával járt itt
Nagyon szép hely,aránylag elég gyorsan le lehet érni,mindenkinek csak ajánlani tudom, nagyon kényelmes szoba,felszereltség tökéletes ellátás is minden igényt kielégít
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 11 városban járt már
Kiváló 2023. augusztus 22.a párjával járt itt
Köszönjük szépen csodálatos hétvégét töltöttünk nálatok
Ételek ízletes
Szálloda elhelyezése szuper
Kehida Termál Hotel Kehidakustány - Egyéb
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. december 16.a párjával járt itt
Már több esetben jártunk a fürdőben, de a hotelt most látogattuk meg először. Sok wellness hotelt meglátogattunk már, de ez az elsők közé került. Az elején kezdve: parkolásra a hotel saját parkolójában van lehetőség, külön költség nélkül. A személyzet kedves, de nem tolják túl. A szoba csendes, tiszta, és semmi puccos dizájn nincs benne.
Átlagos 2020. július 20.gyerekekkel járt itt
Röviden: jó a marketing. . . A 4 csillagból le lehet egyet nyugodtan venni, mert bőven nem azt kapja az ember amit egy **** hoteltől elvárható lenne. Hotel: bár "felújították" a fürdőszobában pergő vakolat, penészes falak. A szobában, ha szeretné valaki a gardróbot is használni, érdemesebb előtte kitakarítani.
2020. június 24.gyerekekkel járt itt
Pünkösdkor 3 éjszakát töltöttünk gyerekekkel, unokákkal a Kehida Termál Hotelben. Nagyon jól éreztük magunkat a rossz idő ellenére is. Fedett medencék működtek, így kicsi gyerekekkel nem kellett a kinti medencékben fürödni. A félpanzió bőséges, finom volt, csak az volt a baj, hogy sokat kellett várni a vacsoránál, mire üres asztalt találtunk. A személyzet kedves, segítőkész volt.
2019. december 28.gyerekekkel járt itt
Mindennel megvoltunk elégedve, a személyzet kedvesek,segitőkészek, az ételek csillagos 5-ös !!!!!! Köszönünk mindent !!!!! Szivesen ajánlom barátaimnak, ismerösöknek.
Kiváló 2019. július 8.a párjával járt itt
3 éjszakát voltunk ott. Nagyon jól éreztük magunkat. A félpanzió bőséges büféasztalos volt, nagyon ízletes, mindenre gondoltak, laktózmentes, vega, gluténmentes, mindenkire figyelve. A kiköltözést követően még egész nap használni lehetett a strand- és termálfürdőt. Ez nagyon korrekt! A szoba tiszta, kényelmes és jó elrendezésű volt. A személyzet figyelmes, udvarias. Nagyon elégedettek vagyunk!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 21 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 23.gyerekekkel járt itt
Amikor árajánlatot kértem e-mailen, a többi nagy fürdővel rendelkező településhez képest igen kedvező ajánlatot kaptam- ezért nem is indultam neki túl nagy elvárásokkal a kirándulásunknak. Azonban nagyon kellemesen csalódtam: a fürdő rész tágas, sok medencével rendelkezik, az étterem is nagy, az ételek finomak, változatosak, és pótolják, ami elfogy.
Kiváló 2019. március 20.családjával járt itt
Idős szüleimmel voltunk ott pár hete. Az értékesítési vezető és a munkatársak a legmesszemenőkig segítőkészek voltak, és igyekeztek megoldani minden kérésünket. Amit tudtak mindent elintéztek. A szobák tiszták és kényelmesek voltak. Az étterem a minőség és ízvilág fantasztikus volt. A kiszolgáló személyzet szintén.
2019. február 18.a párjával járt itt
A karszalagok amit kaptunk elég elhasználtak voltak. ( A fogak le voltak kopva így gondot jelentett a felhelyezésük-rögzítésük)
Érkezésünkkor és távozásunkkor is a recepción tartózkodott egy vezető hölgy ( sötét kosztüm zakóban) Ő nem volt mosolygós sőt kifejezetten un-szimpátia benyomását keltette.
Ezt a két gondolatot tekintve minden nagyszerű volt!

Köszönöm!