Ormánsági Halászcsárda Kémes

Előrefizetési kedvezmény félpanzióval
Ambient Hotel Sikonda

Ormánsági Halászcsárda Kémes vélemények

Kiváló 2023. november 23.a párjával járt itt
Udvarias, hozzáértő vendégfogadás, kiszolgálás várt.
Halászlét rendeltünk, ami istenien ízletes, finom volt. Külön köszönöm az igényeimet kényeztető plussz erőspaprikát!
Ami pedig nagyon meglepő és szokatlan volt, az a fogadó pálinka és a búcsú palacsinta !
Nagyon szépen köszönjük a vendéglátást, és a finom ételeket!
Akinek csak lehet ajánlani fogom!
Persze visszatérünk amint csak tudunk!
Kiváló 2016. március 15.a párjával járt itt
másodszor jártam itt. másfél év után nem csalódtam. A kiszolgálás változatlanul kedves, készségas, udvarias.
Kedves meglepetés, hogy ismét finom pálinkával fogadtak.
Kitünő ételek.
Olvastam, hogy egy 30 fős csoport nem volt elégedett. Ezeknek ajánlom Mc. . "fast foot"-t, de nem egy hangulatos Ormánsági családi kisvendéglőt.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 16 városban járt márFelfedező - 26 helyen első értékelőNépszerű író - 23 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Átlagos 2015. november 24., üzleti partnerrel járt itt
Nagy társasággal érkeztünk a csárdába, persze éhesen. Egy héttel előre direkt lefoglaltuk a helyet, és még egy órával előtte is odaszóltunk, hogy megyünk. Ennek ellenére nem sikerült felkészülniük az alapanyagokból (itt nem különleges, nehezen beszerezhetőekre gondolok), és a társaságot sem sikerült úgy kiszolgálniuk, ahogy egy 30fős csapatot illik.
Kiváló 2015. március 15.barátokkal járt itt
Kémesen, a Sellye - Harkány úton található a csárda. A tulajdonos öreg focirajongó, igazi ereklyéket őriz és szívesen megmutatja őket, mesél a hősi időkről. A csárda hangulatos, családias. Amit kipróbáltam, és nagyon ajánlok, az a halászlé és a különböző halételek.