Szablya Étterem Kerepes

Szablya Étterem Kerepes
Szablya Étterem KerepesSzablya Étterem Kerepes
Szablya Étterem KerepesSzablya Étterem Kerepes

Szablya Étterem Kerepes bemutatkozása

Éttermünk 2015. szeptemberében nyitotta meg kapuját, így már a szürke őszi napokon is egy meleg-családias hangulatú hellyel vártuk vendégeinket. A tulajdonos Bundik Szilveszter mesterszakács ötlete, hogy kardokon grillezett különlegességekkel, népszerű régi ételek újragondolt változatával lepi meg a betérőket.

Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő - Pünkösd
Erzsébet Királyné Szálloda Gödöllő
Hotel Aquarell Cegléd - Legjobb ár
Hotel Aquarell Cegléd

Szablya Étterem Kerepes vélemények

Gyenge 2022. március 19.gyerekekkel járt itt
Senkinek nem ajanlom. Borzaska, enyhen feketes szinu allott krumplibol keszult. A sult krumpli tocsogott a zsirban es nem volt friss. Tobbet szamlotak fel a szamlan mint ami az etlapon fel volt tuntetve.
Kiváló 2022. február 13.a párjával járt itt
Rendeltünk ebédet a hölgy aki fel vette a rendelést rendkívül kedves volt!! Meg érkezett a futár kedves aranyos udvarias fiatalember!! Böségtálat rendeltem mennyei volt akkora adag rendkívül finom volt rajta minden!!! Köszönjük szépen a kedves munkájukat maradunk a vendégük!!! Hálás köszönet
Szablya Étterem Kerepes - EgyébSzablya Étterem Kerepes - Egyéb
2019. március 3.a párjával járt itt
Kifejezetten BBQ húsai kipróbálása érdekében mentünk a Szablyába, bár az étlap szerint rengeteg más finomság is van. Azért ettünk levest is, a húsleves és a vargányás burgonyakrémleves is nagyon finom volt. A húsok közül a császár és az oldalas szintén nagyon finom, porhanyós volt, érződött rajtuk a BBQ füstösség.
Kiváló 2019. február 23.családjával járt itt
A kiszolgálás nagyon kedves ,gyors és precíz. Az ételek nagyon ízletesek és szépen feltálaltak. Több alkalommal voltunk már itt , eddig sosem csalódtunk!:) köszönjük az élményt.
Szablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - Étel/ital
Kiváló 2018. július 6.a párjával járt itt
Leginkább rendelni szoktam,mivel mozgáskorlátozottként nehéz eljutnom bárhová. Viszont mikor személyesen is az étterem vendége voltam boldogan nyugtáztam a teljes odaadó figyelmet. Kiváló ételekkel,jó ízvilággal találkoztam mint megrendelő,mint helyben fogyasztó. Ár-érték arányt teljesen megfelelőnek ítélem. Merem ajánlani ha bár ki egy jót akar enni.
Kiváló 2018. május 8.családjával járt itt
Többször voltunk már az étteremben és szoktunk menüt is enni. Az anyáknapi meglepetés ebéd amit a gyerekeimmel fogyasztottunk el nagyon finom volt és bőséges. Eddig bár mikor betértünk frissen volt elkészítve az étel és nagyon ízletes. A tálalás is izléses, habár a pincéreket nem irigylem, mert elég nehezek a tányérok.
Szablya Étterem Kerepes - Étel/ital
Kiváló 2018. február 10.családjával járt itt
Fenomenális ! A feleségemmel fedeztük fel és tény hogy sok sőt rengeteg étterem van ma magyarországon de ilyen nincs még egy ez egyedi mind az étel és az emberek megéri ide betérni nekünk egy igazán szinvonalas kellemes és ételben verhetetlen hely!!!
Szablya Étterem Kerepes - Étel/ital
Átlagos 2017. augusztus 17.gyerekekkel járt itt
Gödöllőről tartottunk visszafelé a fővárosba, és útközben szerettünk volna megállni enni a családdal. Amit az internetes térkép mutatott, azt nem találtuk meg, talán már bezárt az a hely, így amikor az út mellett megláttuk a Szablya Éttermet, próba szerencse alapon tértünk be ide.
Szablya Étterem Kerepes - BelsőSzablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - Külső képSzablya Étterem Kerepes - Külső képSzablya Étterem Kerepes - BelsőSzablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - Étlap/itallapSzablya Étterem Kerepes - BelsőSzablya Étterem Kerepes - Külső képSzablya Étterem Kerepes - Külső képSzablya Étterem Kerepes - Külső képSzablya Étterem Kerepes - BelsőSzablya Étterem Kerepes - Étlap/itallapSzablya Étterem Kerepes - Étlap/itallapSzablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - BelsőSzablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - MosdóSzablya Étterem Kerepes - Étlap/itallapSzablya Étterem Kerepes - Étlap/itallapSzablya Étterem Kerepes - Étlap/itallapSzablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - Külső képSzablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - BelsőSzablya Étterem Kerepes - Étel/italSzablya Étterem Kerepes - Étel/ital
Gyenge 2016. október 17.családjával járt itt
Egy jó ebéd reménye. Családommal szombaton, október 15-én jártunk az étteremben. A pincér javaslatára mind a 4-en tarját rendeltünk. A pincér a 4 ital közül nem tudta megjegyezni, hogy ki mit kért. Három egyforma volt. Az étel az valami borzasztó volt. A melléklet paprikás krumpli olyan sós volt, hogy gyakorlatilag ehetetlen.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. szeptember 21.a párjával járt itt
Egy nagyon kellemes ebédet költöttünk ezen a klassz helyen. Kicsi, barátságos. A tulajdonos készítette az ételeket, amik bárhol,megállnák a helyüket! BBq mennyei volt és omlott. Jó nevű helyek konyháit vezette, ami a beszélgetésünkkor kiderült. Az elmúlt évek legkellemesebb élményében volt részem. Aki teheti, álljon meg a székely kapunál! ! !
Szablya Étterem Kerepes a térképen
2144 KerepesSzabadság út 90.
06 70 3834497
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • csoportokat szívesen fogad • élő zene • étel elvitelre • fix áras • gyerekmenü • házhozszállítás • kisállat bevihető • napi menü • parkolási lehetőség • rendezvényhelyszín • sportközvetítés • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
francia, magyar, olasz