Apetito Étterem Keszthely

Napi ár félpanzióval
Vulkán Wellness Hotel és Kemping Celldömölk

Apetito Étterem Keszthely vélemények

Kiváló 2020. augusztus 17.családjával járt itt
Minden nyáron betérünk egy-egy étkezésre, akár a déli menüre, akár étlaposra. Figyelmes, gyors kiszolgálás, finom ételek. Eddig csak azt észrevételeztem, az udvariasan érdeklődő pincérnek, hogy én kicsit kevesebb sót teszek a gulyásba, megjegyzem, a többség az enyémet megsózná!
Jó szívvel ajánlom másoknak is!
Apetito Étterem Keszthely - Étel/italApetito Étterem Keszthely - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 29 városban járt márFelfedező - 17 helyen első értékelőNépszerű író - 38 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 210 feltöltött kép
Kiváló 2018. június 6.családjával járt itt
Ebédelni tértünk be , már előző esti sétánkkor találkoztunk az étteremmel , és már akkor is tetszetős volt . Sarkon található , tele mediterrán növényekkel , párnázott modern kerti bútorral , és ami ilyenkor a lényeg( 30 fokban ) nap elleni védelemmel . Este még ki is van világítva , kis lámpákkal . Nem csalódtunk.
Apetito Étterem Keszthely - Étel/italApetito Étterem Keszthely - Étel/ital
2017. szeptember 16.barátokkal járt itt
Voltam már itt korábban is, de akkor még más néven futott az étterem. Szerencsére jót tett neki a változás. A berendezés otthonos, kellemes, az étlap jól átlátható, és a pincérnőnk is segítőkész, szimpatikus volt. A tálalás gusztusos, egyetlen ami nem tetszett, hogy minden langyos volt.
Apetito Étterem Keszthely - Étel/italApetito Étterem Keszthely - Étel/italApetito Étterem Keszthely - Étel/italApetito Étterem Keszthely - Étel/italApetito Étterem Keszthely - Étel/ital
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 13 városban járt márNépszerű író - 20 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2016. január 6.gyerekekkel járt itt
Családi rendezvényt tartottunk ott májusban. Előre foglaltunk asztalt, bár nem voltunk sokan, meglepetésünkre egy külön teremben terítettek meg nekünk! A felszolgálóra picit várnunk kellett, épp elég sok vendégük volt. A várakozás azonban megérte, nagyon finoman elkészített ételeket ettünk. A leves is, és a főételek is nagyon ízletesek voltak.
Kiváló 2015. március 4.barátokkal járt itt
Amikor erre a helyre először beléptem,rögtön éreztem,hogy ide többször is vissza fogok térni!A hely atmoszférája harmóniát sugároz magából,jó ízlést és kreativitást tükröz.A kiszolgálás valóban kitűnő és mindemellett az ételek minőségével is nagyon elégedett vagyok!Gratulálok a helyhez!És ajánlom mindenkinek!
Szörnyű 2014. december 23.a párjával járt itt
11. 50 kor mentem be a feleségemmel ebédelni. A kiírt három menüből már egy elfogott a pincérhölgy szerint. 11. 55 kor leadott kettő menü rendelést 12. 40 re fel is szolgálták
mindemellett az ételek langyosak voltak. Az egész étteremben velünk együtt 11 vendég volt. Fizetni asztalnál nem lehetett a pulthoz kellett menni.
Kiváló 2014. július 1.a párjával járt itt
Fantasztikus felújított környezettel, egyedi stílussal, kíváló ételekkel és finom koktélokkal szembesültünk ebben az étteremben! Màr jártunk itt régebben akkor is jó volt, de most kiváló. Mindenkinek bátran ajánljuk!
Átlagos 2014. március 18.a párjával járt itt
Mediterrán jellegű étterem, a berendezése kellemes, hangulatos. A itallap elavult, szerepelt rajta olyan sör is, amit már nem forgalmaznak. Jó választéka van a tengeri ételekből. A pizza nem helyben készül, a bárányérme pedig nem érme alakú. De ettől függetlenül az étel finom.