Vitorlás Bisztró Keszthely

Vitorlás Bisztró Keszthely
Vitorlás Bisztró KeszthelyVitorlás Bisztró Keszthely
Vitorlás Bisztró KeszthelyVitorlás Bisztró Keszthely

Vitorlás Bisztró Keszthely bemutatkozása

Minőségi ételek,italok remek kiszolgálással ,szép környezetben,szuper árakon - így hirdeti magát a Vitorlás Bisztró. A klasszikus tóparti fogások – hekk, rántott hús és a többi – mellett olyan különlegességeket is megkóstolhatunk, mint a bakonyi húsgolyó, a paradicsomos cukkinileves vagy a rántott tejbegríz.

Nussbaum Panzió Keszthely - Pünkösd
Nussbaum Panzió Keszthely
Ensana Thermal Sárvár - Wellness élmények előfoglalással
Wellness élmények előfoglalással
2024.11.01-ig
Ensana Thermal Sárvár

Vitorlás Bisztró Keszthely vélemények

Kiváló 2023. szeptember 11.a párjával járt itt
A Balaton partján van ez a remek hely, a városi strandon, mely csak jó idő esetén alkalmas étkezésre. Ide már többször visszatértünk, mert jók az ételek, figyelmesek a pincérek és többféle koktélt is készítenek. Most a Fish and chipset ettük Remulad mártással és sült krumplival. Utána egy kitűnő fügés pitét.
Vitorlás Bisztró Keszthely - EgyébVitorlás Bisztró Keszthely - EgyébVitorlás Bisztró Keszthely - EgyébVitorlás Bisztró Keszthely - EgyébVitorlás Bisztró Keszthely - Egyéb
Kiváló 2022. szeptember 3.a párjával járt itt
Tavaly voltunk már itt és finom volt minden ezért újra idejöttünk. Falusi húslevest kért férjem. kIs piros lábasban hozták és tele volt minden jóval. ő utána BBQ csirkecombot evett törtburgonyával és még grill paprika is volt a tetején. Én rántott harcsát kértem magos bundában hagymás krumplisalátával. Kiadós volt és nagyon finom.
Kiváló 2022. augusztus 2.a párjával járt itt
Nagyon szép volt Keszthepy,és éhesek lettünk elmentünk ide isteni finom volt az ebédünk,nem kellett sokat árai,hogy felszolgálják csak ajánlani tudom
Kiváló 2021. szeptember 12.a párjával járt itt
Nem nagyon voltunk éhesek, de kicsit ettünk volna, így ide tértünk be. Több oldalon is nagyon jókat írtak a helyről. Férjem kis adag húslevest választott, én rántott hagymakarikát mártással. Hamar kaptuk és nagyon jóízű volt. A többi asztalhoz is szép ételeket vittek, vidáman faltoztak is a vendégek. Senkinek sem volt panasza. Majd máskor betérünk nagyobb étkezésre is.
Kiváló 2020. november 21.gyerekekkel járt itt
Nincs fényesebb bizonyítéka annak, hogy a Balaton környékét is elérte már évekkel ezelőtt a magyar vendéglátás minőségelvű megújulása, az ún. „gasztro-forradalom”, mint a Magyar Konyha mellékleteként sokadik alkalommal kiadott Balaton-kalauz. Ebben a kiadványban műfaj szerint csoportosítják a legjobb helyeket, külön említve a strandbisztró kategóriát is.
Vitorlás Bisztró Keszthely - Étel/italVitorlás Bisztró Keszthely - Étel/italVitorlás Bisztró Keszthely - Étel/italVitorlás Bisztró Keszthely - Étel/italVitorlás Bisztró Keszthely - Étel/italVitorlás Bisztró Keszthely - Étlap/itallapVitorlás Bisztró Keszthely - Étlap/itallap
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 28 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. április 22.a párjával járt itt
Kb. két éve olvastam róla a vezető magyar internetes hírportálon, és mint igazi ínyenc, természetesen emlékeztem rá, hogy amikor legközelebb Keszthelyen járok akkor kipróbálom. Azt kell mondanom, nem csalódtam. Nagyon kedves, figyelmes és gyors kiszolgálás, korrekt, nem túlzó árak, remek ízek.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 25 városban járt márFelfedező - 14 helyen első értékelőNépszerű író - 31 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 356 feltöltött kép
Kiváló 2018. június 14.a párjával járt itt
Amikor keszthelyi éttermet kerestem, olvastam, hogy ez a hely más mint a többi strandbüfé és, hogy bekerült a TOP10 Balaton kiadványba. Ez nem egy strandétkezde, hanem egy kiváló, újszerű, elragadó bisztró. . . amint a nevében is benne van. A kiszolgálás extra kedves, udvarias és gyors. . .
Vitorlás Bisztró Keszthely - Étel/italVitorlás Bisztró Keszthely - Étel/italVitorlás Bisztró Keszthely - Étel/italVitorlás Bisztró Keszthely - Étlap/itallapVitorlás Bisztró Keszthely - Külső képVitorlás Bisztró Keszthely - Külső képVitorlás Bisztró Keszthely - Külső kép