Kristály Hotel Keszthely ★★★★

az 58 keszthelyi szállás közül
Kristály Hotel KeszthelyKristály Hotel Keszthely
Kristály Hotel KeszthelyKristály Hotel Keszthely

Kristály Hotel Keszthely bemutatkozása

A keszthelyi, háromcsillagos színvonalú Kristály Hotel a város központjához közel található. A Balaton tava, a városi múzeumok, a néhány kilométerre található Hévízi-tó és a balatoni kerékpárút számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújt a látogatóknak.

A Kristály Hotel legnépszerűbb csomagjai

Kristály Hotel Keszthely - Mindig Balaton (min. 2 éj)
Mindig Balaton
2024.05.30-ig
Kristály Hotel Keszthely - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.09.30-ig
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Kristály Hotel Keszthely vélemények

Átlagos 2019. szeptember 2.a párjával járt itt
A szálláshely egy retró szálloda fielinget tükröz. A fürdőszoba rossz állapotban volt, a zuhanyzóban nem volt már meg a fúga. Az ágyon lévő matrac rettenetesen ki volt már feküdve, ilyet máshol kidobnak. A hűtőt nem olvasztották le, kb 3 cm vastag jég volt benne. A ételkínálat kicsit szegényes volt este, de a reggeli majdnem tökéletes volt.
Kristály Hotel Keszthely - Külső képKristály Hotel Keszthely - VendéglátásKristály Hotel Keszthely - VendéglátásKristály Hotel Keszthely - VendéglátásKristály Hotel Keszthely - VendéglátásKristály Hotel Keszthely - EgyébKristály Hotel Keszthely - VendéglátásKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - WellnessKristály Hotel Keszthely - EgyébKristály Hotel Keszthely - SzobákKristály Hotel Keszthely - Külső képKristály Hotel Keszthely - Vendéglátás
2019. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
A vegyes vélemények ellenére mi elégedettek voltunk mindennel. Tágas volt a szoba, a fürdő viszont pici, de ezzel sem volt azért gond. A vacsorák finomak voltak, reggelinél is volt választék ételekből és italokból is bőven. A strand kb 5 perc séta és szinte minden van a közelben. A jacuzzit és a szaunát nem használtuk, mivel babával nyaraltunk. A személyzet kedves volt. Összességében mindennel meg voltunk elégedve.
Átlagos 2019. július 8.a párjával járt itt
Ami tetszett a szállásban, hogy nagyon kedvesek voltak az ott dolgozó emberek, a recepcióstól a felszolgáló emberekig, mindenki. A takarító személyzet reggeli "ébresztője" kevésbé nyerte el a tetszésünket, ugyanis nem a legjobb érzés arra ébredni, hogy egyik szobából a másikba kiabálnak át. Ezen lehetne változtatni.
Átlagos 2019. június 20.a párjával járt itt
Kicsit csalódtunk a szoba elfoglalása után, nincsenek luxus igényeink, de. . . A két ablak közül az egyik csak üvegtábla volt, a másikat csak bukóra lehetett kinyitni nagy nehezen! A klímaberendezést csak külön összeg fejében használhattuk, ez szerintem nem korrekt, hiszen szinte nem volt szellőztetési lehetőség a szobában!
2019. május 24.családjával járt itt
A hotel közel a Balatonhoz, szép környezetben helyezkedik el. Az étkezés átlagos, a vacsora lehetne kissé gazdagabb!
Szoba az ár-érték aránynak megfelelő, bár az ágy nagyon alacsony.
A wellnes-részleg minden igényt kielégít, szinte tökéletes. A fizetős szolgáltatásokkal kapcsolatban elkelne bővebb tájékoztatás, így elkerülhető lenne a "kidobott" zseton felhasználás.
Átlagos 2019. május 17.a párjával járt itt
A wellness szolgáltatásnál a szauna hideg volt, a pihenő helység szintén.
Nincs szauna törölköző és az ivó kútnál pohár. Erről nem tájékoztatnak.
A tisztaság jó, a személyzet kedves és szolgálatkész. Az esti vacsora egyszerű, de jó ízű.
Kiváló 2019. április 29.a párjával járt itt
Kiváló szolgáltatással várt a szálló. A személyzet kedves, megértő, és segítőkész volt. A szoba tiszta, és rendezett. Egyedül az ággyal nem voltam elégedett, mert talán kifeküdt lehetett. Túl puha volt, így nagyon besüppedt. Ágy probléma miatt szoba cserét kértünk, és még aznap orvosolták a kérésünket.
Átlagos 2019. április 24.egyedül járt itt
Az ételek nagyon középszerűek voltak, alig volt választék. Borlap nem volt, a kínált folyóbor pedig kritikán aluli.
Személyzet nem volt túl készséges.
2019. április 23.a párjával járt itt
Elsősorban a személyzetet dícsérném meg, nagyon udvarias, kedves, a fogadtatás és a kiszolgálás. A szálloda remek helyen fekszik. Az étkezés bőven kielégítő, változatos ízletes és gazdag. Amit negatívan éltünk meg a padlás szobák kora tavasszal már nagyon melegek csak felár cseréjében lehet bekapcsolni a klímát.
Átlagos 2019. március 18.a párjával járt itt
Sajnos a wellness szolgáltatások nem mindegyike vált be. Nagyon szépen hangzott pl. a sószoba, de hiába töltöttünk 2x fél órát / 2 nap ,semmi hatása nem volt. (nem először voltunk ilyenben). A finn szauna 60! ! ! fokos hőmérséklete is elfogadhatatlan. Az infraszauna be sem indult hiába szóltunk az 1. nap után.
Kristály Hotel Keszthely a térképen
8360 KeszthelyLovassy S. u. 20.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár