Kristály Hotel Keszthely ★★★★

az 58 keszthelyi szállás közül
Kristály Hotel KeszthelyKristály Hotel Keszthely
Kristály Hotel KeszthelyKristály Hotel Keszthely

Kristály Hotel Keszthely bemutatkozása

A keszthelyi, háromcsillagos színvonalú Kristály Hotel a város központjához közel található. A Balaton tava, a városi múzeumok, a néhány kilométerre található Hévízi-tó és a balatoni kerékpárút számtalan kikapcsolódási lehetőséget nyújt a látogatóknak.

A Kristály Hotel legnépszerűbb csomagjai

Kristály Hotel Keszthely - Mindig Balaton (min. 2 éj)
Mindig Balaton
2024.05.30-ig
Kristály Hotel Keszthely - Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
Napi árak félpanziós ellátással (1 éjtől)
2024.09.30-ig
Legjobb ár félpanzióval
Hunguest Hotel Bál Resort Balatonalmádi

Kristály Hotel Keszthely vélemények

Átlagos 2023. június 28.a párjával járt itt
2 órával hamarabb érkeztünk sajnos esett az eső így vizes volt a ruhánk! A szobába nem engedtek fel, ezért várni kellett! Szerettük volna elfogyasztani a welcome drink-et, de 18:03-kor már nem lehetett! Közölte a hölgy, hogy 18:00-ig lett volna rá lehetőségünk! Lehet, hogy a szálloda megkapta a 4 csillagot, de a személyzet nem tud kezelni bizonyos szituációkat!
2023. június 9.a párjával járt itt
A hely kedves, barátságos, romantikus, szépen felújított. Amikor mi voltunk nem volt zsúfolt, ezért kènyelmesen elfértünk az ebédlőben, wellnessben. A szoba szép, ízlésesen berendezett, tiszta volt. Az ételek finomak voltak (svédasztal), nem volt óriási a kínálat, de mindenki jól lakott. A személyzet nagyon kedves és segítőkész volt.
2023. január 2.barátokkal járt itt
A hotel a fotókon sokkal nagyobbnak látszott és a wellness is! A wellnessbe az infra a gőz és a finn szauna is jobb lett volna ha nem kapcsol le idő előtt, de ha le is kapcsol, újra lehessen indítani! A vacsorànál igen kevés volt a választék! A reggeli tökéletes volt és a szilveszteri vacsora és a buli is jó volt!
Átlagos 2022. július 22.a párjával járt itt
All inclusive foglalásunk volt párommal a szállodában. Magával a szállodával nem volt problémánk de az étkezéssel igen. Nálunk az all inclusive azt jelenti, hogy bármikor mehetsz a büféasztalhoz ennivalóért, valamint az italfogyasztás nem csak az automatából történik (amiből már kifogyott pár íz, és víz jött helyette) .
Kiváló 2022. július 18.gyerekekkel járt itt
Tökéletes nyaralás, csodás környezet, felsőfokú vendéglátás.
Visszatérő vendég leszek. Ha Keszthely akkor Kristály.
2022. június 5.a párjával járt itt
Kedves, segítőkész személyzet, kutyával mentünk, szívesen fogadták! Örömmel vettük a bővített félpanziót, melybe egy levesebéd is tartozott. Wellness megfelelő, jakuzzi, szaunák, sószoba, úszásra ott a Balaton. A szálloda út melletti, de nem zavaró a közlekedési zaj, viszont pár perces sétával elérhető a hajó kikötő és a város sétáló utcája, központja is.
Kiváló 2022. január 29.a párjával járt itt
A Kristály Hotel mind kialakításában mind hozzáférésében optimális. A szobák és a kapcsolódó fürdőszoba , különösen a zuhanyzó tökéletes. Sajnos a WC nem annyira szerencsés megoldású. Étkezés, tudom hogy kevés vendégnek kevés étlapkínálat jár, de ha már így hozta a pandémia, legalább a reggeli legyen frissen készített.
2022. január 27.a párjával járt itt
A személyzet nagyon kedves volt, de a recepción nem tudtak naprakész információkat adni a nyitva tartó éttermekről, múzeumokról. A szálloda étterme - ami bár is egyúttal - hangulatos, kellemes hely. Sajnos a szobában nem működött a fürdőszoba szellőzését biztosító elszívó ventilátor.
2021. november 30.gyerekekkel járt itt
Rendkívül kedves személyzet!
Tisztaság az egész hotelben!
Nekem túl puha volt a matrac az ágyban,így kicsit kényelmetlenül aludtam. Ételek finomak voltak, főleg az Ala carte rendeléseink voltak nagyon finomak. Hajnalban furcsa zajok voltak, mintha bútorokat tologattak volna nem tudtunk rájönni mi lehetett az, talán mosógép vagy szárító, nem tudom!
Összeségében jól éreztük magunkat!
2021. október 28.a párjával járt itt
Inkább arról írok, ami nem tetszett, mivel a többi szolgáltatással elégedett voltam a gyönyörűen felújított szállodában. Sajnos egy nagyon fontos dolog, vagy inkább hiányosság mutatkozott. A fürdőszoba és egyben a wc ajtaját becsukni nem lehetett, csak behajtani. Ez az ajtó kissé nagyobb volt, mint a keret, amellett hogy félig-meddig átlátszó üvegből volt.
Kristály Hotel Keszthely a térképen
8360 KeszthelyLovassy S. u. 20.
• szauna • Spa & wellness center • masszázs • pezsgőfürdő • szolárium • gőzfürdő • infraszauna • finnszauna • sóbarlang
• Ingyenes WI-FI a szálláshely teljes területén
• Parkolás a szálloda előtt, kamerával felügyelt: 1500 Forint / nap (Foglalás nem szükséges)
Kisállat bevihető
• Egyéb kistestű háziállat, 10 kg-ig: 6000 Forint / nap (Foglalás szükséges)
• bankett rendezési lehetőség • étterem / kávézó • szobaszervíz • gyermekmenü • gluténmentes étkezési lehetőség • laktózmentes étkezési lehetőség • vegetáriánus étkezési lehetőség • étterem • kávézó • bár