Bakony Étterem Kisbér

74.900 Ft / 2 fő / 2 éj-től teljes panzióval

Bakony Étterem Kisbér vélemények

1947
2023. június 14.a párjával járt itt
Nagyon jókat olvastam e étteremről, ezért mentünk ide. Ebédidő lévén jöttek-mentek a vendégek, a pincér igyekezett mindenhova. Brokkolikrémlevest rendeltünk és húslevest, rántott szeletet és hawai pulykát. A brokkolikrémlevest nem mondtam volna meg, hogy az, ha nem tudom, mert túl kevés brokkolit tartalmazott.
Bakony Étterem Kisbér - EgyébBakony Étterem Kisbér - EgyébBakony Étterem Kisbér - EgyébBakony Étterem Kisbér - EgyébBakony Étterem Kisbér - EgyébBakony Étterem Kisbér - Egyéb
Kiváló 2020. március 3.a párjával járt itt
Március 1-én, vasárnap délután tértük be férjemmel Kisbérre, a Bakony Étterembe. Még soha nem jártunk itt, nem tudtuk, mire számíthatunk. Belépve egy nagyon kellemes, szép, családias étterem, s kedves személyzet fogadott bennünket. Többen is étkeztek, amikor megérkeztünk, már akkor láttuk, hogy jó nagy adagokat tálalnak fel.
Bakony Étterem Kisbér - Étel/ital
Átlagos 2019. november 28.egyedül járt itt
Először jártam ezen a helyen. Egyedül voltam az étteremben hétköznap délben, a kiszolgálás nagyon gyors volt, de nem volt túl barátságos, de nem volt udvariatlan sem, olyan semmilyen volt. Az étel amit ettem friss volt és jóízű, de, nem nagyadag, de nem is kicsi, a számla is ilyen volt, nem túl drága, de nem is olcsó.
Ez egy jó közepes étterem. Voltam már sokkal rosszabb helyen.
Kiváló 2018. december 7.a párjával járt itt
Az étterem tiszta, a választék jó, a kiszolgálás gyors és pontos. Az ételek finomak, az adagok jók.
A pincérek mosolyogtak, kedvesek voltak.
Semmi extrát nem kívántunk, csak ennyit.

Jól éreztük magunkat, köszönjük! Ha erre járunk, benézünk még!

A desszert kínálatot kicsit lehetne fejleszteni, szombat délután 30 km-es környezetben nem találtunk normális cukrászdát. . . ;)
Kiváló 2017. április 8.családjával járt itt
Családi körben beültünk születésnapi ebédre. Nagyon figyelmes kiszolgálás volt, finom, normál adag ételeket kaptunk. Az étlapon szereplő ételek szokásos kisvárosi kínálatba illettek, de egy-két extrább fogás is szerepel a listán. Számomra megfelelő volt az ízvilág, bár a fácánlevestől többet vártam, a főétel nagyon finom volt, a paradicsomsaláta és a desszertek szuper finomak. A hangulata családias, a kiszolgálás nagyon barátságos és figyelmes volt.
Szörnyű 2017. január 6.gyerekekkel járt itt
Kisbéri tartózkodásunk alatt tértünk be ide, mint a környék legjobb éttermébe. Hihetetlenül kiábrándító élményben volt részünk. Egyrészt már amikor beléptünk az étterembe nagyon kellemetlen szag fogadott bennünket. Amikor kihozták az étlapot szembesültem az árakkal is. Hát nem éppen a hely színvonalának megfelelőek.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2016. június 21.családjával járt itt
Többször jártunk már itt a családdal, mert a közelben lakunk így evidens hogy szívesen járunk ebbe az étterembe. Magyaros, falusi ízvilág. Bőséges adagok, nagyon kedvező áron. Kedves személyzet és gyors kiszolgálás. Nem lehet panasz úgy érzem semmire sem, eddig negatív élmény még nem ért minket itt!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 22 városban járt márNépszerű író - 43 hasznos szavazat2 évnyi aktív tagság
2016. június 6.gyerekekkel járt itt
Kirándultunk a kislányommal és a feleségemmel, gyereknapon. Útba ejtettük Kisbért is és a mini Magyarország parkot. Éppen ebédidőben értünk oda az étterembe amit útközben böngésztünk a neten. A hely takaros, tiszta. A felszolgáló lányok fiatalok, mosolygósak és kedvesek.
Kiváló 2016. március 16.családjával járt itt
A Kincsem Hotelben töltöttünk egy rövidke hetet, de minden nap ide jártunk ebédelni. Tisztaság van ez egész étteremben még a mosdókban is. Isteni finomak az ételek házias ízvilág mellet különlegességek is találhatók az étlapon. Nagyon kedves és figyelmes a személyzet. Életem első békuciját itt fogyasztottam el. Az àrak is kedvezőek. Mindenkinek csak ajánlani tudom.
Kiváló 2016. február 17.a párjával járt itt
A felszolgáló lány nagyon kedves, barátságos. Finom és friss ételek, jó nagy adagok, jó áron,hétköznap is.