Karaván Vendéglő Kisbucsa

Hunguest Bük Bük, Bükfürdő

Karaván Vendéglő Kisbucsa vélemények

Ezüst fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2019. március 25.a párjával járt itt
Elzarándokoltunk Búcsúszentászlóra, hogy megnézzük Bödőcs úr szülőfaluját. Szép hely, de éttermet nem találtunk. Két kerékpáros postáskisasszony igazított útba bennünket a Karaván felé. Kisbucsa látótávolságon belül van Szentlászlóhoz, hát hamar asztalhoz ülhettünk.
Karaván Vendéglő Kisbucsa - EgyébKaraván Vendéglő Kisbucsa - Étel/ital
Kiváló 2015. október 27.a párjával járt itt
Már többször jártam az étteremben a parommalpárommal, soha nem ért minket csalódás. Bár az étterem egy forgalmas főút mellett fekszik, abszolút nem zavaró még a kerthelyiségben sem. A pincérek nagyon kedvesek és figyelmesek, a tisztaságra egy rossz szavam nem lehet. Nagyon finom házias ízvilággal várják a vendégeket. Bátran merem ajánlani minden arra járó embernek.
Kiváló 2015. augusztus 8.a párjával járt itt
Jópár éve fedeztem fel, ezt az útszélén található helyet, amelyet ha a környéken járok mindig útba ejtek -- a nutellás palacsintájuk miatt. Nem volt ez másként májusban sem, egy kehidai pancsolás előtt ugrottunk be ebédidőben. Éppen volt még menüjük is így azt is kértünk, és egy-egy nutellás álompalacsintát.
2014. július 11.gyerekekkel járt itt
Gyors, finom, olcsó! Hangulatos finom menüebéd olcsón! Ennél több nem kell! Átutazóknak ideális! A kiszolgálás korrekt, családias hangulat! A leves menza jellegű, a dagadó viszont igen finom volt! Utána a desszert nagyon jó volt. A kávé semmi különöst nem mutatott, de nem lehet semmi panaszunk rá. Mindenki jóllakott, a hangulatra sem panaszkodhattunk.