Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös

Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös
Fortuna Étterem Kiskőrös KiskőrösFortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös
Fortuna Étterem Kiskőrös KiskőrösFortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös

Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös bemutatkozása

Tisztelt látogató, kedves vendégünk!
Isten hozta a Fortuna Étterem honlapján!
Tudja, hogy megütheti velünk a főnyereményt?
Fortuna ugyanis biztosan kegyeibe fogadja Petőfi szülővárosában, a Fortuna Étterem & Panzióban.
Ízletes falatokkal, házias ételekkel, udvarias és gyors kiszolgálással várjuk a hozzánk betérő vendéget.

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Waterfront Lodge Dunapataj

Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös vélemények

Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2022. március 26.családjával járt itt
Kiskőrös egyik legjobb étterme. Nagyon igényesek. A svédasztalos ebédjeik nagy kedvenceink
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2018. január 25.gyerekekkel járt itt
Véletlen kerültünk ide egy vasárnapon. Svédasztalos ebéd volt, ahova foglalni kellet volna, de így is készségesen kínáltak hellyel. Akármit ehettünk. Nagyon sokfélét megkóstoltam. Én egy finnyás ember vagyok, de MINDEN NAGYON FINOM volt. Tiszta hely, kellemes ízek, kedves személyzet.
Ha csak lehetőségünk lesz rá vissza térünk.
Köszönjük Fortuna! :)
CSAK AJÁNLANI TUDOM!
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
Kiváló 2017. február 2.barátokkal járt itt
Meglepetés volt a rugalmasság a menüválasztásnál, készséges felszolgáló, a hatalmas tömeghez képest gyors kiszolgálás. Ételek finomak, hatalmas adagok, normál ember képtelen egy egész adagot megenni, ugyanakkor látványosak, szépek a kihozott ételek, három félét ettünk. Szerintem az árak is megfelelőek, elfogadhatóak. Mindenképpen visszajövünk.
Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös - Étlap/itallapFortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös - BelsőFortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös - BelsőFortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös - Étlap/itallap
Kiváló 2016. március 10.egyedül járt itt
Egy nagyon bőséges ebédet költöttem el itt februárban. Az orjaleves nagyon finom volt, mintha otthon készült volna tele zöldséggel és tésztával, hozzá külön kaptam a főtt húst tormával. Már ennyivel is jóllaktam volna, így második fogásnak csak kis adagot kértem, de az sem volt kevés.
Fortuna Étterem Kiskőrös válasza
Köszönjük szépen az értékelést!
Szeretettel várjuk vissza Önt!

Tisztelettel: Mihók György
2016. március 16., MIHÓK GYÖRGY, tulajdonos
Ezüst fokozatú értékelő
Kiváló 2015. október 11.a párjával járt itt
Vacsorára tértünk be. Meglepő volt az étlap, rég nem látott ételek közül lehetett választani. Májgaluska levest,ránott camambert-t, s töltött rántott szeletet rendeltünk. Hatalmas adagokkal kellett szembesülnünk. A nagyon ízletes levest nem csészében hanem egy nagy tálban hozták ki. A rántott camambert áfonyalekvárral több volt mint előétel.
Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös - Étel/ital
Fortuna Étterem Kiskőrös válasza
Köszönjük szépen az értékelést!
Szeretettel várjuk vissza Önöket!

Tisztelettel: Mihók György
2016. március 16., MIHÓK GYÖRGY, tulajdonos
Kiváló 2013. október 29.barátokkal járt itt
Mi a Barátnőmmel ebédeltünk meg,pont útközben voltunk,és meghívott egy ebédre!!!Minden nagyon finom volt,az adagok óriásiak,és nem utolsó sorban frissek!Mindent melegen és frissen tálaltak,és a kiszolgálás is minőségi volt!Nagyon elégedettek voltunk mindennel!Az ilyen éttermeknek van igazán jövöje!!!
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
Kiváló 2013. július 16.családjával járt itt
Többször jártunk már itt,nagyon szeretünk itt enni - az esküvőnk után is itt ettünk a szűk Családdal! :-) Sem akkor,sem most pénteken nem csalódtam,mikor ott jártunk. Az ételek valóban frissen sültek,az adagok óriásiak,nagyon éhesek voltunk,mégis elhoztuk egy dobozban a maradékot!
Fortuna Étterem Kiskőrös Kiskőrös a térképen
6200 KiskőrösDózsa György u. 46.
• ingyenes WIFI • kerthelyiség • légkondícionált helyiség • vegetáriánus ételválaszték • akadálymentes • étel elvitelre • fix áras • házhozszállítás • napi menü • parkolási lehetőség • reggelizési lehetőség • rendezvényhelyszín • széles borválaszték • zártkörű rendezvény lehetősége
H-V
magyar, nemzetközi