Kurta Étterem Kiskőrös

étterem
Kurta Étterem Kiskőrös
Kurta Étterem KiskőrösKurta Étterem Kiskőrös
Kurta Étterem KiskőrösKurta Étterem Kiskőrös

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Kurta Étterem Kiskőrös vélemények

Gyémánt fokozatú értékelőOrszágjáró - 363 városban járt márFelfedező - 2410 helyen első értékelőNépszerű író - 1399 hasznos szavazat12 évnyi aktív tagságKitartó fotózó - 25113 feltöltött kép
2024. február 23.gyerekekkel járt itt
A beltér hangulatos, a történelmi Magyarország hatalmas faragott térképe impozáns, baloldalán a Magyar Hiszekegy, jobboldalán idézet a Szózatból. Az egyik falat szépen elrendezett borosüvegek díszítik, az általunk választott terem végében a kandallóban pattogott a tűz. Az asztalon zöld növény, chili- bors- és sódaráló.
Kurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - EgyébKurta Étterem Kiskőrös - Étel/italKurta Étterem Kiskőrös - Étel/italKurta Étterem Kiskőrös - Étel/italKurta Étterem Kiskőrös - BelsőKurta Étterem Kiskőrös - Külső kép
Szörnyű 2022. augusztus 21.a párjával járt itt
A partner étterem a Kurta étterem ahol menű van! Mindennap ugyanaz! Két féle leves, gyümölcs és csontleves, valamint pacalpörkölt és marhapörkölt és natúr és rántott csirke és sertés szelet! Semmi más! Sem savanyú, sem desszert csak ha kér hozzá valaki és külön fizetős!
Kiváló 2022. június 17.gyerekekkel járt itt
A kiszolgálással (max) és az ételek minőségével meg voltunk elégedve. Hamar felszolgálták az ételt, így a gyerekekkel nem kellett sokat várni, ami plus pont!
Kicsit drága, de kárpótol a belső kis udvar (kid tó, gyerek sarok) szépsége.
Mosdó tiszta, rendezett. Külön kiemelném a kis törölközőket, ami személy szerint meglepett.
Csak ajánlani tudom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már1 évnyi aktív tagság
2022. március 26.a párjával járt itt
Feleségem születésnapját ünnepeltük itt legutóbb. Nagyon hangulatos volt a kandalló mellett étkezni. Az étel kifogástalan, bár az adagok egyre inkább mennek össze
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Átlagos 2020. augusztus 18.a párjával járt itt
Ebédelni akartunk, így sokan ajánlották a helyet, hogy ott aztán biztosan van alföldi birkapörkölt, mert ott jóféle hagyományos konyhát visznek. Nem volt. Helyette választhattunk marhapörköltet. Mélytányérban kaptuk, ami nagyon zavaró volt, mert a széles karimájú, de kis öblű tányérban alul volt a nem látható galuska és rá volt borítva a pörkölt, ami idő előtt eláztatta.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt már1 évnyi aktív tagság
Szörnyű 2019. június 30.a párjával járt itt
Kedves ismerősöm ajánlotta a helyet, ezért szép reményekkel tértünk be. Kinézetre a hely teljesen rendben van, a kiszolgálás udvarias. . . Az étlap nem volt túl ömlengő, ez tetszett. Az előttünk rendelők ételei gusztusosnak tűntek. Én egy fokhagymalevest, és bécsi szeletet, családunk másik tagja, egy gyümilevest és cigánypecsenyét rendelt , mind a ketten egy-egy salátát.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 43 városban járt márFelfedező - 12 helyen első értékelőNépszerű író - 41 hasznos szavazat3 évnyi aktív tagság
2018. május 22.barátokkal járt itt
Nagyon jó hangulatú étterem, kellemes terasszal, tágas udvarral és kerthelyiséggel. Gondoltak a gyerekekre is itt kiszaladgálhatják magukat, még játszótér is van. Délben menüs étkeztetéskor általában telt ház, de gyors a kiszolgálás, rugalmasak az ételválasztásnál, s nagyon jó az ár érték arány.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 20 városban járt márFelfedező - 23 helyen első értékelőNépszerű író - 90 hasznos szavazat
2014. május 28., csoporttal járt itt
Május hónapban a szerencsének köszönhetően alkalmam nyílt itt egy tematikus menüsort végigkóstolni. Az éttermet ismertem régről,többször voltam itt a családommal. Azért előző nap megtekintettem a honlapjukat,amely kellő információval szolgál,pl. étlap,itallap,csak azt nem tudom feledni,h.
Kurta Étterem Kiskőrös - Külső képKurta Étterem Kiskőrös - Belső
2014. január 4.barátokkal járt itt
Egyik kedves alföldi borász barátom ajánlotta e helyet, mely a jobbféle alföldi vendéglátás jó példája. Szó sincs semmiféle kreativitásról, bűvészkedésről, új hullámról, itt azt adják, amit évtizedekkel ezelőtt, viszont baráti árakon, kedves kiszolgálás mellett, igen nagy adagokban.
2013. december 27.barátokkal járt itt
Nagyon kedvesen fogadtak, a kerthelységbe-vagy télikert? a kiskutyámat is bevihettem. Öten voltunk,felnőttek, ebédeltünk.Az étel ízletes, friss volt, a kiszolgálás előzékeny, az árak elfogadhatóak. Egy baráti társaságnak, vagy családi összejövetelhez, ebédhez bátran merem a helyet ajánlani.
Kurta Étterem Kiskőrös - Étel/italKurta Étterem Kiskőrös - Külső kép