Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös ★★★

3,8
a 9 kiskőrösi szállás közül
Három csillagos szálloda
Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös
Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő KiskőrösHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös

Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös vélemények

Kiváló 2023. augusztus 28.a párjával járt itt
A szálló igaz kicsit retró,de tiszta. A szobák mérete jó és kényelmes. A személyzet kedves, segítőkész. Az ételek elfogadhatóak,de sajnos volt az étteremben negatív élményünk is. Speciális étkezést kértem, zsírszegény -,fűszerszegény. Natúr csirkemellet kaptam utolsó este is,ami olyan volt, mint a cipőtalp.
Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - Egyéb
Szörnyű 2022. augusztus 21.a párjával járt itt
Hotel Imperial gyógyszálló! Szoba retró 80-as évek, mérete megfelelő. A hűtőszekrény 2 nap után kezd hűteni, a klíma működik , de inkább fűt mint hűt, az ágy nyikorog, a fésülködő asztali tükör koszos, foltos. A fürdőszoba mosdó csap nehezen jár, nyikorog, a mosdókagylóban nem folyik le a víz, a wc ülőke több helyen repedt s még véletlenül sem liftes, csak kb.
2022. június 13.a párjával járt itt
Férjemmel utaztunk ketten, ezelőtt nem jártunk a hotelben és a Rónaszéki fürdőben. A szoba kellemes volt, sajnos félpanzióra nem volt lehetőség így csak reggeli volt a csomagunkban. A reggeli nem 4 csillagos szint, de azt hiszem senki sem maradt éhen, és a személyzet nagyon kedves volt. A szobához járt fürdőköpeny, és közvetlen, korlátlan átjárás a gyógyfürdőbe.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 42 városban járt márFelfedező - 34 helyen első értékelőNépszerű író - 20 hasznos szavazat5 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 105 feltöltött kép
Átlagos 2020. augusztus 18.a párjával járt itt
Tetszett: A személyzet udvarias volt és segítőkész. A tisztaság is rendben volt. A reggeli átlagos színvonalú: olcsó felvágottak, sajtok, gépi kávé, de nagyon finom croissant és péksütemény. Lehetett válogatni a sós és édes ételekből és igazán jól is lakhatott, aki akart. Kellemes, szép a szauna, sókabin, pihenőszoba.
Átlagos 2020. augusztus 15.a párjával járt itt
Két éjszakát töltöttünk itt. A szálló személyzete kedves, és segítőkész. A szoba megközelíthetősége, tisztasága megfelelő. Fürdő lévén hiányoltam az ingyenes fürdőköpenyt, illetve strandtörölközőt. A szoba légkondicionált volt, de hatékonysága nem volt tökéletes.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 10 városban járt már
Kiváló 2020. július 19.barátokkal járt itt
2020. júniusban voltunk barátokkal. Kellemes szálloda, kedves személyzet, finom ételek. A beltéri fürdő pillanatnyilag zárva volt, de közvetlen átjárásunk volt a városi fürdőbe. Mindenütt tisztaság volt. Szeretnénk újra visszamenni. Szívesen ajánlom bárkinek, aki kellemes kikapcsolódásra vágyik. Nem mellékes, hogy ár-érték arányban is megfelelő.
Kiváló 2018. augusztus 8.gyerekekkel járt itt
A gyerekek is imádták a helyet. Az étteremben nagyon finom ételeket ettünk. Tervezzük, hogy jövőre dupla-dupla csomagot veszünk és így lent lehetünk 4 éjszakát. Egy kis negatívum, hogy a tetőtéri szobákban a klíma ellenére sincs elég hűvös (de még tűrhető), illetve a reggelihez kávéautomatából nyert kávét lehet inni, ami nekem nem ízlett. De a külön rendelt kávé isteni finom.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 27 városban járt márNépszerű író - 30 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2018. április 24.a párjával járt itt
2018. év februárjában és márciusában is sikerült eltölteni, egy-egy 3 napos kikapcsolódást. Nagyon jól éreztük magunkat, kellemes környezet, kedves személyzet, választékos reggeli. A szállodához tartozó gyógyfürdő csak egy plussz amitől még komfortosabban éreztük magunkat.
Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - Külső kép
2017. július 3.a párjával járt itt
Férjemmel kettesben jártunk itt. A vakáció ellenére félházzal üzemeltek. Szép, tiszta, kényelmes szobát kaptunk. A tévé viszont élvezhetetlen volt állandóan állítgatni kellett mert rossz volt a vétel. A személyzet kedves. Az étteremben nagyon kedvesek voltak, gyors kiszolgálásban volt részünk.
Bronz fokozatú értékelőOrszágjáró - 12 városban járt márLelkes fotózó - 104 feltöltött kép
2017. június 6.családjával járt itt
Tavaszi frissítésnek szántuk az itteni gyógyvizes pihenést. A szálloda ár/érték arányban megfelelő volt, tiszta, kellemes szobákkal. Sajnos, csak egyik szobában volt tévé, amely még kicsi is volt. A személyzet kedves volt, bár nem eléggé tájékoztató. Külön megfogott a folyosókon lévő hatalmas virágok.
Hotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - Szórakozás/SportHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - BelsőHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - BelsőHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - Külső képHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - VendéglátásHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - Külső képHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - Külső képHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - WellnessHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - WellnessHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - WellnessHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - BelsőHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - SzobákHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - BelsőHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - SzobákHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - SzobákHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - SzobákHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - SzobákHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - SzobákHotel Imperial Gyógyszálló és Gyógyfürdő Kiskőrös - Külső kép