Vinum Hotel Kiskőrös

4,2
a 9 kiskőrösi szállás közül
Szálloda minősítés alatt

4Szolgáltatás
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös
Granada Hotel Kecskemét - Granada Élmények
Granada Élmények
Granada Hotel Kecskemét
Erzsébet Nagy Szálloda Paks - Napi árak félpanziós ellátással
Erzsébet Nagy Szálloda Paks

Vinum Hotel Kiskőrös vélemények

Kiváló 2015. szeptember 7.a párjával járt itt
Esküvőn vettem részt ennek a hotelnek a rendezvény termében: a berendezés és a dekor ízléses, elegáns, a kiszolgálás kifogástalan, a kert nagyon hangulatos. Az esküvői menü minősége a szakácsot dícséri, minden nagyon finom volt és bőséges. Esküvők szervezésére maximálisan alkalmas helyszín.
2014. augusztus 24.a párjával járt itt
2014. augusztusában jártunk itt. Egy hétvégét töltöttünk a szállodában. Nagyon szép a hotel és a környéke, ízléses, nem kihívó. Minket a déli vidékekre emlékeztetett. Tiszta minden. A szoba kényelmes volt. A wellness nagyon hangulatos. A konyha nagyon ízletesen főz. Félpanziót kértünk, mindig jóllakottan keltünk fel az asztaltól.