Sóstó Csárda Kiskunhalas

Nyuszis Apartman Kiskunmajsa
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Sóstó Csárda Kiskunhalas vélemények

2021. június 21.barátokkal járt itt
A Sóstói csárdába visszajárunk időnként, legutóbb egy közeli barátommal tértünk be ide. Szépen hozzák a klasszikus magyar ízeket. Ezúttal, csülkös pacalt kértem, ami jó volt, hasonlóan a harcsához, a somlói viszont csalódást okozott, a tejszínhab valamiféle pótlék volt, maga a galuska sem hozta szintet.
Sóstó Csárda Kiskunhalas - Külső képSóstó Csárda Kiskunhalas - Étlap/itallapSóstó Csárda Kiskunhalas - Étlap/itallapSóstó Csárda Kiskunhalas - Étlap/itallapSóstó Csárda Kiskunhalas - Étlap/itallapSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - BelsőSóstó Csárda Kiskunhalas - EgyébSóstó Csárda Kiskunhalas - BelsőSóstó Csárda Kiskunhalas - Külső képSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Belső
Kiváló 2020. január 21.a párjával járt itt
Kifogástalan ételek,profi kiszolgálás. Röviden ennyi jellemző a helyre. Tiszta szép hely. Mindenkinek ajánlom aki arra jár. Magyaros konyha, remek😉
Kiváló 2019. február 28.családjával járt itt
Helybéliként persze nem szeretném túlértékelni a helyet de az utóbbi pár évben kb huszon akárhányszor voltam voltunk sosem csalódtam. Volt ebben elvitel is de az is megfelelően elcsomagolva díszítve az ételek. Legtöbbször sóstó tálat kértünk annyit kaptunk hogy másnapra is elég volt, mindig friss.
2018. szeptember 14.családjával járt itt
A Sóstói egy biztos pont Kiskunhalason. Pár éve már írtam róluk, idén tavasszal ismét beültünk ide az öcsémmel. Mindketten igyekeztünk visszafogni a kalóriabevitelt, így ettünk ketten egy adag halászlevet (pontyból, bajaiasan, 2000 ft), egy haltepertőt (1350) valamint egy túrós csuszát (1200). Lényegében jól is laktunk.
Kiváló 2018. május 25.családjával járt itt
Haza úton szerettünk volna ebédelni, de az egyetlen útba eső, jó csárdába Akasztón be sem engedtek. De nemsoká ráleltünk erre a csárdára.
Nagyon gyorsan kiszolgáltak, pedig sülteket kértünk. Bőséges és ízletes ételek. Hangulatos hely. Eztán ez lesz, ahová betérünk, ha arra járunk.
Mindenki mást kért. de egyszerre hozták ki. Ajánlom mindenkinek. Gyönyörű hely.
Sóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Külső képSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/italSóstó Csárda Kiskunhalas - EgyébSóstó Csárda Kiskunhalas - Étel/ital
2017. június 24.családjával járt itt
Családdal érkeztünk. Rögtön hoztak etetőszéket a kislányunknak. Ételek finomak, bőségesek voltak. Ár-érték arányban megfelelő hely. Figyelmes, kedves személyzet. Nem kellett sokat várni az étel elkészültére. Fogyasztás után jó volt kicsit sétálni a közeli Sóstón. Igazi csárda jellegű hely. Személyzet nem tolakodó. Kellemesen eltöltöttük itt az időnket.
Kiváló 2016. július 13.gyerekekkel járt itt
Többször jártunk már itt,az ételek nagyon kiadósak,és finomak,házias ízek. A kiszolgálás tökéletes. Bármilyen különleges kérésnek eleget tesznek. Ebéd közben is megkérdezik szükségünk van-e valamire,ízlik-e az étel stb. . . . . . . . . Nagyon hangulatos helyen van, szívesen visszamegyünk bármikor . Kedvező akciók vannak,és házhoz szállítást is vállalnak.
Kiváló 2016. június 5.a párjával járt itt
Rendszeresen jarunk ide. Hol csak kettesben a felesegemmel maskor meg az egesz csalad. Minden alkalommal a maximalis figyelmet kapjuk. Az etelek kivetel nelkul izletessek finomak... nagyon jok es kedvezoek a havi akciok... hangulatos kelemes hely... szivesen visszamegyunk barmikor...
Átlagos 2016. január 2., kollégákkal járt itt
Szállodai tájékoztatás alapján Kiskunhalas legjobb étterméről van szó. Többen voltunk, csak az én élményemet írom: a mozzarellás csirke 3/4-e megmardt, mert gyakorlatilag nem volt íze az ételnek. A felszolgáló szó nélkül vitte is el, nem volt túlzottan kíváncsi rá, hogy miért maradt meg ennyi.
Kiváló 2015. január 12.a párjával járt itt
Férjemmel rendszeresen itt ünnepeljük a házassági évfordulónkat. A csárda maga nagyon szép, rendezett. A kiszolgálás mindig gyors, szakszerű és roppant udvarias volt. Az ételek közül én a marhasteak-et választottam, férjem a halas ételeket szokta előnyben részesíteni.