Valkom Pékség - Köztársaság utca Kiskunhalas

3,1
a 14 kiskunhalasi étterem közül
pékség
Valkom Pékség - Köztársaság utca Kiskunhalas
Valkom Pékség - Köztársaság utca KiskunhalasValkom Pékség - Köztársaság utca Kiskunhalas

Nyuszis Apartman Kiskunmajsa - Napi árak önellátással
Napi árak önellátással
2025.01.06-ig
Nyuszis Apartman Kiskunmajsa
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom - Kedvezményes ár félpanzióval
Kedvezményes ár félpanzióval
Colosseum Wellness Hotel Mórahalom
Kikapcsolódás Kiskőrösön korlátlan gyógyfürdőzéssel, félpanziós ellátással
Hotel Imperial Gyógyszálló Kiskőrös

Valkom Pékség - Köztársaság utca Kiskunhalas vélemények

Átlagos 2018. szeptember 17.barátokkal járt itt
A Valcom nem jobb és nem rosszabb az albán pékségek átlagánál. Már kifejtettem ezek vonatkozásában, hogy két dologtól függ az értékelés, attól, hogy az ember mit rendel, és hogy az adott termék mikor jött ki a sütőből. Itt egy perecet kértem meg egy kókuszgolyót, egyik sem hatot meg. Gyenge 3 pont. A perecre 230 ftt kértek a kókuszgolyóra 120at. Annyit is ért.
Valkom Pékség - Köztársaság utca Kiskunhalas - Külső képValkom Pékség - Köztársaság utca Kiskunhalas - Étel/italValkom Pékség - Köztársaság utca Kiskunhalas - Egyéb