Lópofa Csárda Kiskunmajsa

Colosseum Wellness Hotel Mórahalom

Lópofa Csárda Kiskunmajsa vélemények

2076
2023. március 25.a párjával járt itt
Úgy kezdődött, hogy Kiskunmajsa táján ideje volt a késői ebédnek, gyorsan telefont elő, melyik a legjobb étterem a városban, és lám, kidobta a Lópofát, mint a legajánlatosabbat. Rendben, hiszünk, akkor oda! Jól ki kellett érte menni a városból, de hátha megéri! Nem keltett rossz benyomást. Olyan csárdaszerű csárda.
Lópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső képLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső képLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső képLópofa Csárda Kiskunmajsa - BelsőLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étel/italLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étel/italLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étlap/itallapLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étlap/itallapLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étlap/itallapLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étlap/itallapLópofa Csárda Kiskunmajsa - EgyébLópofa Csárda Kiskunmajsa - EgyébLópofa Csárda Kiskunmajsa - EgyébLópofa Csárda Kiskunmajsa - EgyébLópofa Csárda Kiskunmajsa - EgyébLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső képLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső kép
2022. augusztus 25.gyerekekkel járt itt
Nagy adag és finom ételek, kellemes környezet, játszótér a gyerekeknek. Az ételt gyorsan kihozta a pincér, azonban a leves lemaradt (sebaj). Egyik nagy előnye, hogy közel van a fürdőhöz. Kertje szép és nagyon tetszett a telefonfülke, amelyben különböző madárhangokat hallgathatunk. A gyerekek örültek a tetőn bolondozó cicáknak :-)
Kiváló 2022. augusztus 15.gyerekekkel járt itt
Gyors és udvarias kiszolgálás.
Gyerek barát, de pelenkázó helyiség hiányzik, de nagyon!
Ételek finomak
Kiváló 2022. július 1.gyerekekkel járt itt
A pénzünkért hatalmas adagot kaptunk. Korrekt kiszolgálás, tisztaság jellemzi a helyet. Hangulatos csárda, gyermekeseknek játszótérrel.
Kiváló 2022. május 17.gyerekekkel járt itt
Kedves személyzet, nagyon finom ételek! Gyors kiszolgálás! Remek játszótér gyerekeknek! S még pávákat is látni!
Lópofa Csárda Kiskunmajsa - Egyéb
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 44 városban járt márNépszerű író - 37 hasznos szavazat4 évnyi aktív tagság
Kiváló 2021. augusztus 9., csoporttal járt itt
Csoportosan (egy autóbusznyi kiránduló) érkeztünk a csárdába. A szervezőnk jó előre mindent egyeztetett a csárda tulajdonosaival, így nagyon gyorsan, gördülékenyen ebédeltünk meg. A kiszolgálás kedves, figyelmes alkalmazottakkal működik. Az általunk választott ebéd bőséges és finom volt. Üdítő látvány a csárda és a körülötte elterülő park.
Lópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső képLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső kép
2021. június 21.barátokkal járt itt
A Lópofa csárda Kiskunmajsa egyik biztos pontja, egy hangulatos fősodratú hely, hagyományos magyar konyhával. Tartanak hálóval elkerítve gyöngytyúkot és pávát is. A beltér rusztikus, hangulatos, a kerthelység szép zöld, jó itt üldögélni.
Lópofa Csárda Kiskunmajsa - BelsőLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étlap/itallapLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étlap/itallapLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étlap/itallapLópofa Csárda Kiskunmajsa - BelsőLópofa Csárda Kiskunmajsa - BelsőLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső képLópofa Csárda Kiskunmajsa - EgyébLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étel/italLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étel/italLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étel/italLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étel/italLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étel/italLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étel/italLópofa Csárda Kiskunmajsa - BelsőLópofa Csárda Kiskunmajsa - Étlap/itallap
Kiváló 2019. június 4.gyerekekkel járt itt
Megfogott az étterem helyezkedése egyszerűsége ,finom és kiadós ételek.
Ha tehetem újra megyek. A kiszolgálás gyors volt,minden megfelelő volt. Csodás a környezet rendezett udvar. A mosdó tiszta megfelelő volt.
Az udvar tele virággal gyönyörű. A kert végében egy mini bemutató madarakból /páva,fácán,galamb stb/,egyszerü és csoda szép mint egy elvarázsolt kastély.
Arany fokozatú értékelőOrszágjáró - 47 városban járt márFelfedező - 11 helyen első értékelő3 évnyi aktív tagságLelkes fotózó - 120 feltöltött kép
Kiváló 2018. november 11.a párjával járt itt
Az étterem hangulata ami elsősorban megfogott. Ahogy belépsz a kapun, csodás kert és kikövezett út vezet a bejáratig, tele virággal, őszi dekorációval, tyúkudvarral, sőt egy telefonfülke, amiben minden kagyló felvételnél más-más madárhangot hallani, játszótér, szép faragott szobrok.
Lópofa Csárda Kiskunmajsa - Étel/italLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső képLópofa Csárda Kiskunmajsa - BelsőLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső képLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső képLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső képLópofa Csárda Kiskunmajsa - Külső kép
Átlagos 2018. április 1.a párjával járt itt
Bár a kiszolgálás gyors volt, sajnos az étel íztelen volt, és köretet sem azt kaptam amit kértem. A mennyiséggel nem volt gond. A helyiség ahol asztalhoz ültünk számomra nem volt megfelelő. A terítő lukas, a padok közötti helyek szűkek, a mögöttem ülővel szinte összeértünk.