Öreg Morgó Étterem Kismaros

2025.04.01-ig
Harangvirág 36 Vendégházak Kismaros

Öreg Morgó Étterem Kismaros vélemények

Kiváló 2017. március 8.a párjával járt itt
Köszönjük a finom ételeket,és a kedves felszolgálást!
Az ételek bőségesek és nagyon finomak voltak!
Köszönöm a Nőnapi ajándék desszertet is! ;-)
És imádtam a cicát a fotelban! ;-)
2017. február 28.gyerekekkel járt itt
Az ételek lehettek volna melegebbek főleg a leves ami szerintem csak forrón jó.
A kiszolgálás kedves és gyors.Az ételek finomak voltak.
Ami még fura volt,hogy minden dolgozó civilben volt így néha nehéz volt megállapítani ki dolgozik ott.
Bronz fokozatú értékelő1 évnyi aktív tagság
Gyenge 2017. január 29.gyerekekkel járt itt
Nyáron a kismarosi kirándulásunk során tértünk be a vendéglőbe kívülről kis hangulatos helynek tűnt. Nagy csalódottság volt ez a hely nekünk másfél órát vártunk a morgótálunkra ami nagyon gyér volt és elég drága is ezért a 2 személyes tálért. Lassú személyzet és kiszolgálás elég íztelen ételek. Nem lett a kedvencünk.
2016. augusztus 23.barátokkal járt itt
Mint már régebbi értékelésben írtam,hogy többször megfordultunk már az étteremben. Legutóbb egy évvel ezelőtt. Most újra elmentünk. Fel voltunk készülve a késői kiszolgálásra. De. . . . Csoda történt,ahogy helyet foglaltunk már érkezett is a pincér. Nem volt vele gond. A megrendelt ételek finomak voltak és bőségesek.
2016. június 13.családjával járt itt
Már voltunk itt régebben, akkor is négyen voltunk, ezért választottuk újra ebédhez ezt a vendéglőt és a hosszú fütty 4 személyes tálat. Minden a várakozásnak megfelelő, az étel nagyon ízletes, csak a mennyisége ért meglepetésként. A képen jól látható a különbség. Az ára természetesen ugyan az mint pár évvel ezelőtt.
Öreg Morgó Étterem Kismaros - Étel/ital
2016. május 31.gyerekekkel járt itt
Ez az a hely, amit nem tudok hova tenni. . . Valamikor a legjobb a környéken, kiváló az étel, a kiszolgálás, valamikor pedig a felénél felállnék és otthagynám a helyet. Sajnos nem tudják hozni a magasabb szintet, pedig olyankor annyira finom minden! Az ételek választéka kicsit más, mint a környéken, ez felüdülés, csak a pincérek ne lennének néha undokok!
Kiváló 2016. január 2.családjával járt itt
Többször megfordultunk már az étteremben, mindennel meg voltunk elégedve mindig! Fantasztikus ételek, gyönyörű hely, gyors kiszolgálás, kedves felszolgálók és felszolgáló hölgyek! Mi épp egy hétköznapi nap voltunk mikor két kedves hölgy várt minket, mosolyogva, segítőkészen, udvariasan. Gyermekeinkkel voltunk akikhez igazán türelmesek, viccesek voltak.
Átlagos 2015. december 7.barátokkal járt itt
Novemberben jártam itt a kedvesemmel és barátainkkal. Csalogatott a hangulatos, kivilágított étterem. Beléptünk és csak 2 asztalnál ültek. Gondoltuk, ez jó hír a tempónak, rossz az elismertségnek. Két vihorászó hölgy állt a pult mögött, akik még a köszönésünket sem fogadták úgy nyomták a telefont.
Ezüst fokozatú értékelőOrszágjáró - 19 városban járt márFelfedező - 15 helyen első értékelőNépszerű író - 42 hasznos szavazat1 évnyi aktív tagság
Kiváló 2014. október 26.gyerekekkel járt itt
Mai napon egy kirándulás után érkeztünk az étterembe asztalfoglalás nélkül. Három család, mindegyikben három gyerek. Nagyon éhesek voltunk, nem éppen elegánsan, erdei kirándulás nyomaival, és az összesen kilenc gyerek elevenségével. A kiszolgálás csillagos ötösre vizsgázott, a végtelen türelemmel, kedvességgel.
Szörnyű 2014. szeptember 22.családjával járt itt
Családi ebédelést szerveztünk már nem először a Kismaros melletti Öreg Morgó étterembe. Eddig csak csupa jó élményünk volt ezen a helyen, kedves, előzékeny, hellyel kínáló pincérek, mosolygós kiszolgálás, előzékeny ételajánlatok, kitűnő ételek és ami a legfontosabb, hogy a tulajdonosnak minden vendéghez volt egy kedves szava, odament az asztalokhoz, érdeklődött, hogy mindenki jól érzi-e magát, ízlik-e az étel stb.